12.10.2015 photo2015 10 091 web«Незважаючи на зниження товарообігу та інвестиційної активності, потенціал казахстансько-українських відносин реалізований не повною мірою», — заявив він у п'ятницю на казахстансько-українському бізнес-форумі в Астані.

«Тому ми високо цінуємо наш настрій на конструктивну співпрацю незалежно від політичної та економічної кон'юнктури. Для підтримки позитивної динаміки взаємної торгівлі нами розроблено проект плану по збільшенню товарообігу на 2015-2016 роки. Зараз наші відповідні міністерства відпрацьовують даний план. Думаю, що найближчим часом ми його завершимо і почнемо щільно над виконанням даного плану працювати», — зазначив казахстанський прем'єр.

За його словами, даний план передбачає організацію і проведення виставок, ярмарків, надання сприяння в обміні торговими делегаціями, пошуку бізнес-партнерів.

«Ми зацікавлені у продовженні співпраці з українськими компаніями, а також відкриті для встановлення нових контактів з українськими діловими колами. Казахстан готовий реалізовувати проекти в транспортно-логістичному секторі, уранової промисловості, а також вивчити можливості участі в процесі приватизації об'єктів енергосектору і портів України», — зазначив перший заступник прем'єр-міністра.

За інформацією Сагінтаєва, в Казахстані працює понад 400 компаній за участю українського капіталу.

Джерело: http://agravery.com