Іван Комаров, член селянського фермерського господарства «Троїцьке» на Одещині вирощує капусту в міжрядді сливових садів СФГ «Троїцьке». Таке несподіване сусідство ніяк не заважає деревам, і не відбивається на врожайності капусти. Крапельне зрошення, що використовується для поливу дерев, одночасно є джерелом вологи і для капусти.

Незважаючи на те, що Іван Комаров є членом садівничого об'єднання, основним його бізнесом є переробка овочів. У Івана є невеликий цех, в якому кваситься капуста і виготовляються соління з огірків, помідорів і часнику. Всі необхідні овочі для виробництва, крім капусти, Іван закуповує у місцевих овочівників. А ось капусту для квашення він вирощує самостійно!

Квашена капуста та соління реалізуються оптовим закупникам з ринку «Привоз», а також поставляються в мережеві магазини і на підприємства HoReCa в м. Одеса.

СФГ «Троїцьке» (с. Троїцьке Одеського району Одеської області) об'єднує 28 садівників, які вирощують фруктові дерева –  черешню, абрикос, сливу, персик, нектарин, а також яблуко та грушу. Загальна площа садів об'єднання становить близько 25 га. Садівництво, особливо вирощування кісточкових культур, історично розвинене в околицях с. Троїцьке. Цьому сприяють унікальні природно-кліматичні умови місцевості.