[widgetkit id=218]

Спеціалісти MATC із Ізраїлю спілкувалися з агрономами безпосередньо на дільницях господарства компанії «Владам Юг». Борис надав корисні поради щодо підвищення ефективності застосування обладнання для оприскування при переносі робочого розчину з бака на поверхню рослин. Були розглянуті найважливіші критерії задля отримання найбільшого покриття під час оприскування як зверху, так і знизу листа. Головний акцент Борис зробив на якість форсунки, ступінь її зносу, строки заміни, швидкість руху оприскувача, тиск при подачі розчину, тощо.

Далі Світлана пояснила агрономам період дії розчину, найкращий час доби оприскування різними препаратами, оптимальні норми на гектар, можливі комбінації препаратів, ефективність оприскування в залежності від температури повітря та опадів. Поради продовжились на ділянках з цибулею, томатами та перцем. Світлана розповіла про ефективність застосування крапельного зрошення задля максимальної користі для кореневої системи рослин, пояснила схеми обробки рослин під час захворювання, продемонструвала інноваційні методи розташування розсади та регулювання зав’язі різних рівнів на кущах задля досягнення максимального врожаю з кожної рослини.

Протягом консультацій агрономи компанії «Владам-Юг» отримали відповіді на безліч питань. Вони підкреслили, що рекомендації Ізраїльських колег виявилися дійсно корисними і висловили надію досягнути гарні результати після застосування їх на практиці.

Зустріч закінчилася теплими подяками і готовністю до участі в семінарі «Інноваційні шляхи вирішення проблем захисту рослин в плодоовочівництві» в наступні два дні.