2016.03.09 10 web

Спочатку було встановлено три (сьогодні вже п’ять) підводних біосфер, які закріплені на морському дні і заповнені повітрям. У біосферах розмістили полиці з рослинами, а також камери і датчики, які контролюють стан посівів.

За допомогою незвичної ферми італійці змогли виростити полуницю, боби і салат, а найпершим тут виріс базилік. Вирощені під водою рослини проаналізували у лабораторії. Дослідження не виявило ніяких істотних відмінностей у порівнянні з вирощеними на землі рослинами.

Науковці пояснюють, що на глибині від 6 до 9 метрів під поверхнею моря все ще зберігається достатня кількість сонячного світла, температура стабільно тримається на рівні +25 градусів Цельсія, а от посіви знаходяться в абсолютно недоступному для шкідників місці. Випаровування морської води конденсуються на внутрішніх стінках біосфери, що створює середовище з високою вологістю (до 85 відсотків) — це сприяє зростанню урожаю. В цілому, ця система є дуже стійкою і вимагає невеликих витрат енергії.

Передбачається, що такі установки дадуть можливість вирощувати фрукти та овочі в посушливих та непридатних для цього районах світу.

Джерело: http://agravery.com

{jcomments on}