2015.12.08 omu sektori agtech ukraine 141933 0

Президент Американської торгівельної палати розповів, що на міжнародній арені Україна сьогодні асоціюється переважно з такими словами як війна, корупція та Путін. І це не додає впевненості інвесторам.

«98% членів Американської торгівельної палати в Україні сьогодні вважають, що корупція для Україні є найбільшою проблемою. Проте поряд з цим, 65% представників палати переконані, що якщо подолати корупцію, то тут дійсно можна робити успішний бізнес», – зазначив Андрій Гундер.

Відтак, говорить експерт, зараз є реальні шанси для того, щоб Україна зламала такі стереотипи і донесла до західних інвесторів правильні меседжі про можливість ведення успішного бізнесу в Україні.

Президент Американської торгівельної палати також зазначив, що сьогодні візитною карткою України на інвестиційному полі є великі території родючих ґрунтів. Саме через це закордонні компанії намагаються вкладати свої кошти в аграрний сектор. Також багато іноземців зацікавлені розумовим потенціалом українців. Відтак друга важлива складова інвестицій – це розвиток інформаційних технологій.

«Один з головних напрямків діяльності Американської торгівельної палати є представлення зарубіжного бізнесу перед владою України. Це робиться для того, щоб влада усвідомлювала, чого саме потребує бізнес для успішного розвитку та принесення прибутків у державну казну», – додав Андрій Гундер.

Андрій Гундер також пояснив, що коли приймаються закони у Верховній Раді, завдання палати полягає в прозорому лобіюванні документів, необхідних для ведення бізнесу, та наданні експертних думок.

Джерело: http://zik.ua