[widgetkit id=221]

В семінарі взяли участь більше 30-ти фермерів, агрономів, спеціалістів з вирощування плодоовочевої продукції.

Першого дня учасники разом з Ізраїльськими спеціалістами відвідали фермерське господарство «Плато», де була проведена перевірка густини покриття при наявній техніці та технології захисту рослин за допомогою лакмусу. Борис надав практичні поради з підвищення ефективності застосування форсунок обприскувача задля досягнення оптимального покриття поверхні рослин. Далі Світлана провела консультування учасників з оптимізації підходів до крапельного зрошення, застосування препаратів при обробці рослин в залежності від видів рослин, захворювання та шкідників.

Під час лекцій учасникам було надано багато нової інформації з інноваційних підходів до захисту рослин, а саме: класифікація видів шкідників та хвороб, засоби захисту рослин, сучасні види техніки та технології обприскування та інше.

Слухачі мали можливість активно спілкуватися зі спікерами та отримали багато індивідуальних консультацій з конкретних питань.

При врученні сертифікатів кожен з учасників висловив щиру подяку Ізраїльськім спеціалістам за безліч корисної інформації, яка виявилася дійсно практичною до застосування, а також за величезну користь від участі в заході.

Ізраїльські колеги також були вдячні учасникам за активну роботу, оцінили високий рівень їх професіоналізму та готовність застосовувати на практиці отримані знання.