З початку поточного сезону серед садоводів України активно поширюється інформація щодо перспектив експорту українських яблук до Індонезії, пише shuvar.com.

Фахівці галузевих асоціацій є головним джерелом цієї інформації, до того ж в жовтні 2016 року Україна дійсно відвантажувала яблука в Інонезію, яка раніше взагалі не фігурувала в списку біль менш вагомих ринків збуту. Слід зазначити, що такий обсяг є майже непомітним в загальному обсязі яблук, який Україна експортувала в попередні роки, втім багато учасників ринку серйозно налаштовані розширювати цей канал збуту. Як повідомляє «Інфо-Шувар» з посиланням на джерело в Посольстві України в Індонезії, серед головних вимог індонезійських компаній безпосередньо до плодів були зазначені наступні:

Крім того, індонезійські компанії велику увагу приділяють якості пакування. Перевага надається картонному 3-х шаровому ящику телескопічного типу (китайського або польського стандарту). Вага одного ящика не повинна перевищувати 17 кг. Плоди в ящику повинні бути відсортовані за розміром та вагою і розташовані по комірках в 5 шарів. Загальна кількість яблук в одному ящику варіюється від 113 до 138 плодів, кожен з яких повинен мати наліпку. Як повідомляють виробники, у 40-футовий контейнер вміщується 1010 ящик так званих «польських ящиків» або 1300 ящиків «китайського стандарту».

«Незважаючи на зацікавлення індонезійської сторони у закупівлі яблук із України та перспективність розвитку цього напрямку, вітчизняні експортери повинні враховувати, що саме забезпечення доставки якісної продукції буде визначальним фактором налагодження співпраці. Яблука будуть знаходитися в дорозі близько 30-ти днів. Необхідно звернути особливу увагу на забезпечення належних умов зберігання продукції протягом доставки (температурний режим, режим вологості), а також на високу якість упаковки, для того, щоб уникнути деформації, псування яблук, тощо,» – розповідає Олена Поперечна, директор ТОВ «Фруктовий Проект».