На 5 днів у лютому Дубай стануть центром уваги всього світу харчової промисловості. З 17 по 21 лютого 2019 року в цьому неймовірному мегаполісі відбудеться найбільш впливова в світі щорічна виставка харчової промисловості й виробництва напоїв GULFOOD.

Понад 95% продуктів харчування в країни Перської затоки імпортується, крім того, ОАЕ здійснюють величезні обсяги реекспорту в регіоні, які оцінюються в $15,8 млрд. Не дивно, що GULFOOD популярна в бізнес-колах країн Перської затоки.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва запрошує виробників і переробників фруктів, ягід, овочів стати учасниками бізнес-туру в Дубай, щоб представити свою компанію на виставці. Для учасників UHBDP спеціальна ціна, зі знижкою, а саме: $ 1 000.

У лютому 2019 року в виставковому центрі DWTC в Дубай очікують 5 000 експонентів з 120 країн і понад 97 000 відвідувачів з 185 країн світу. GULFOOD - унікальна платформа для отримання нових бізнес-контактів. Адже серед відвідувачів виставки власники та топ-менеджери торгових мереж, виробники, імпортери, експортери, дистриб'ютори продуктів і напоїв, готельєри та ресторатори з країн Перської затоки і Близького Сходу, всі вони - потенційні партнери для вашого бізнесу.

GULFOOD - це й можливість побачити своїх конкурентів, проаналізувати їх продукцію, оцінити свої ресурси для виходу на новий ринок збуту.

У програмі роботи виставки численні сесії та семінари в рамках GULFOOD Conference за участю міжнародних експертів і фахівців. Тут же будуть представлені останні досягнення, послуги та ноу-хау галузі.

Профілі GULFOOD: продукти харчування, напої, інгредієнти, обладнання для виробництва та обробки продуктів харчування, обладнання та технології упаковки, обладнання для підприємств громадського харчування, готелів і ресторанів, посуд, меблі, текстиль, маркетинг і менеджмент, використання сучасних комп'ютерних та інформаційні технологій в виробництві і торгівлі харчовою продукцією, особливості рекламного ринку і багато іншого.