“Fresh Hub” це – об’єднання двох сімейних пар, Пушкових та Насонових, які вирішили уникнути монотонності міського життя та долучитися до роботи на землі, бути ближче до природи. До таких змін група однодумців прийшла свідомо та продемонструвала серйозний підхід. Виробники протягом двох сезонів проводили експерименти з вирощування різних культур –  перець, огірки, помідори, картопля, зелень, часник, цибуля на перо, полуниця. Основними каналами збуту "експериментальної" продукції стали підприємства HoReCa та відкриті ринки м. Одеса.

Група виробників взяла участь у грантовому конкурсі від Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), успішно пройшла відбір та отримала кошти на встановлення холодильної камери, яка використовується для охолодження та тимчасового зберігання свіжої плодоовочевої продукції власного виробництва, а на майбутнє - і агрегованої від сусідніх фермерів партій. Охолоджена продукція поставляється до магазинів мережі "Сантим". У цій схемі роботи холодильна камера виступає фактором, що об'єднує декілька фермерських господарств, які ставлять на меті разом збільшити свої прибутки та зарекомендувати себе як надійних постачальників свіжої продукції та впевнених гравців ринку. 

Лариса Пушкова, агроном за освітою, безпосередньо контролює всі технологічні процеси вирощування та захисту рослин. На сьогоднішній день основні культури, які обрала для себе група “Fresh Hub” – це тепличні огірки-корнішони та полуниця, яка вирощується як у теплиці, так і на відкритому ґрунті у сезон. Основну увагу тут приділяють стабільній якості продукції, що вирощується, і її зовнішньої привабливості для покупців.

Основним каналом збуту стала мережа одеських супермаркетів "Сантим". Групі вдалося побудувати з клієнтами міцні партнерські відносини і згодом виробники отримали пропозицію розширити асортимент продукції, що поставляється на прилавки торгової мережі. Оскільки ані площа земельної ділянки, ані фізичні можливості групи не дозволяють збільшити асортимент продукції, затребуваної мережею "Сантим", члени групи паралельно зі своїм виробництвом організовують роботу з фермерами з локацій за схемою агрегації (кооперації).