[widgetkit id=298]

Доповідачем виступив Абрамов Олег Миколайович - голова Миколаївського обласного місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі», який надав характеристики різних варіантів користування землею:

Під час обговорення теми оподаткування землі учасники задавали багато запитань з нарахування і розміру податку, а також наводили свої конкретні приклади, по яких отримали відповіді спеціаліста.

Увагу учасників було акцентовано на переліку законів та інших нормативних актів, які треба добре вивчати для оформлення землі, що може допомогти уникнути труднощів під час процедури збору та надання документів. Земельний кодекс містить Порядок оформлення землі, але місцеві Ради часто приймають інший порядок, який може бути більш складним. Далі було обговорено необхідний пакет документів, а також ті структури, які приймають рішення щодо оформлення землі. Також учасники отримали відповідь про особливості оформлення занедбаних ділянок під зруйнованими старими спорудами.

Обговорення перейшло в неформальне спілкування під час кави, яке тривало у вигляді індивідуального консультування щодо земельних відносин та налагодження контактів між учасниками. Наприкінці зустрічі було прийняте рішення про проведення наступного заходу, який буде базуватися на запитаннях від учасників даної зустрічі.