19 вересня у м. Токмак відбувся щорічний ярмарок «Фестиваль Щасливих Ягід», що традиційно відбувається у Токмацькому районі Запорізької області. Метою проведення Фестивалю є стимулювання розвитку галузі садівництва, ягідництва та плодоовочівництва, а також популяризація місцевого досвіду вирощування культур та просування місцевих брендів.

У кожного міста та населеного пункту, кожного продукту повинна бути своя визначна подія, своя історія, своя легенда, яку ви зараз створюєте. І я радий, що Фестиваль вже став такою подією та символом для міста Токмак та для регіону в цілому, – звернувся під час інформаційної сесії з представниками ягідної галузі до учасників Фестивалю Дмитро Ніколаєв, Менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). – Ця традиція почалась з 2018 року, та я сподіваюся, що вона стане легендою через 100-200 років. Фестиваль носить назву «Фестиваль Щасливих Ягід»,  – закцентував увагу спікер. –  Мені здається, що люди, які вирощують щасливі ягоди, мають бути щасливими. А щасливі люди можуть зробити щасливими і людей, що їх оточують. А це є найважливішим в житті. Адже якщо людина щаслива, вона здатна на будь-які  вчинки та високі досягнення,  – впевнений Менеджер UHBDP.  

Виставка-ярмарок свіжої та переробленої продукції ягід, фруктів та овочів і продукції бджільництва. Фестиваль Щасливих Ягід 2021

В рамках ягідного фестивалю також відбувся стаді-тур по успішним ягідним господарствам Токмацького району. Учасники Фестивалю отримали нагоду відвідати три супер-локації,  три зіркові господарства, щоб на власні очі побачити реалізацію успішних бізнес-ідей в агро.

Супер-локація #1. Село Нове. Успішний бізнес нішевої культури: 14 га кизилового саду. Найбільший в Європі та перший органічний кизиловий сад в Україні, сертифікований за системою «Органік стандарт». Шукаючи свою нішу, фермер Сергій Ольшанський зупинився на кизилі та в 2013 заклав сад цілющої «шайтанової ягоди».

У його саду наразі росте рекордна кількість рослин: понад 12 000 дерев, а це –  24 сорти кизилу, які вивела селекціонерка та докторка біологічних наук Світлана Кліменко. Науковиця повністю супроводжує фермера щодо вирощування кизилу та проводить там власні дослідження.  

Тим, хто всерйоз замислюється вирощувати кизил, слід розуміти, що це «гра в довгу» –  швидких врожаїв чекати не слід. За словами фермера, дерева починають плодоносити десь на восьмий рік. Для прикладу, з дерева можна отримати 100 кг кизилу за умови, що насадженням вже виповнилося 10-15 років.

В цьому році врожайність саду Ольшанського становить 60 тонн, а в наступному фермер планує зібрати 120-150 тонн кизилу, тому збирається придбати холодильне обладнання.

Ще один напрямок бізнесу ягідного господарства є  переробка кизилу. Господарство Ольшанського під ТМ «Famberry» випускає різноманітну кизилову продукцію, асортимент якої просто вражає: соуси, джеми, компоти, морси, пастила, дропси, сублімований порошок з кизилу для використання в молочній продукції. Канали збуту – вітчизняні торгові мережі такі, як «Ашан», «Новус» «Варус». Розвивають і експортний напрямок. Нещодавно відправили зразки своєї продукції у Вільнюс та сподіваються укласти договір на першу поставку.

Господарство заклало і комерційний розплідник – тепер всі охочі можуть придбати саджанці кизилу зі славетного саду Ольшанського.

В планах Сергія створити кооперацію з дрібними фермерами, які будуть вирощувати кизил за його технологією, використовуючи  саджанці з розплідника, та  продаватимуть сировину підприємству для подальшої переробки.

...

Кизиловий сад Сергія Ольшанського, ТМ «Famberry»

Супер-локація #2. Село Садове. Успішний розвиток кооперативного руху та прибутковий ягідний бізнес.

З 2010 році в одну велику ягідну родину об’єдналися 5 сімей, що разом виробляють 30 тонн ягід кожного літа. Брати та сестри, їх друзі з сім’ями спочатку працювали в групі, а згодом створили ягідний кооператив «Макартет», щоб побудувати ефективний бізнес на малині, отримати робочі місця та джерело стабільних доходів. Наразі багатофункціональний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Макартет» вирощує 5 га малини, 1,2 га суниці (відкритий та закритий ґрунт) та 0,25 га порічок.

Виробники починали свою спільну працю з одного гектару літньої малини сорту «Феномен». За декілька років збільшили свої площі майже до дев’яти гектарів, розширили ягідний асортимент та закликають інших дрібних виробників об’єднувати свої зусилля, щоб разом мати змогу заробляти більше.

...

Ягідний кооператив «Макартет»

Супер-локація #3. Село Покровське. Успішний бізнес довжиною у життя.  Господарство легендарного фермера Івана Захаренка, який вирощує 5 га винограду «на богарі», отримуючи 10 кг з куща. Його улюблений сорт винограду  – «Аркадія», сорт, який вже тридцять років поспіль займає лідируючу позицію серед інших сортів, демонструючи найякіснішу продукцію та найкращі властивості ягоди.

Іван Іванович також займається виробництвом еталонного насіння часнику гарантованої якості.

В Україні та поза її межами Івана Захаренка знають всі, хто стикається з часниковою темою. Його насіннєвий часник сорту «Любаша», автором сорту якого він є, прагнуть набути, щоб закласти основу хорошого врожаю та знизити можливі ризики. Власник сорту «Любаша» вирощує 8 га часнику славнозвісного сорту без поливу й отримує 6-12 тонн з гектара!

На сьогоднішній день немає кращого сорту часнику, який міг би конкурувати з нашим сортом «Любаша», він впевнено зайняв свою нішу на ринку. Я це стверджую з повною відповідальністю,  – зауважує виробник. – Мінімальна врожайність часнику «Любаша» з гектару  – 8 тонн. Максимально в Прибалтиці зібрали 23 тонни з гектару. В нас ще ніхто не зміг повторити такого успіху. 

Іван Іванович також розповів, що використовує механізований спосіб посадки часнику та продемонстрував учасникам Фестивалю свою саджалку для часнику, закликаючи всіх виробників відійти від ручного способу посадки, як це вже давно зробили фермери у розвинених країнах.

...

Господарство Івана Захаренка

Організаторами заходу є Токмацька міська рада; Організація Об'єднаних Націй в Україні;  ГО Рада жінок-фермерів в Запорізькій області, яка працює в рамках Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного розвитку (MEDA).