[widgetkit id=158]

Під час презентації проекту Ірина Купрієвич розповіла напрямки діялності УПБРП, дія яких сприятиме перетворенню виробництва плодоовочевої продукції фермерами в успішний бізнес. В ході спілкування були виявлені основні труднощі вирощування овочів:

Однак учасники не бачили інших причин, а саме – слабкі місця в ланцюгу «вирощування-продаж». Отже було виявлено, що збільшення прибутку залежить від безлічі факторів, на які виробник здатний впливати. Якщо їх діяльність – це відповідальний технологічний процес, то треба бути освіченим в ньому, щоб плідно працювати на кожному етапі. UHBDP зокрема надає саме такі необхідні послуги щодо підвищення професіоналізму виробників: семінари, консультування, інформування, стажування.

Далі представник Агро-центру Владам-Юг Олег Дєнісов розповів учасникам про важливість проведення аналізу ґрунту, як першого з основних аспектів вирощування продукції, тому що склад ґрунту впливає на якість розсади та подальший ріст рослин.

Олена Кубай – керівник Агро-центру, презентувала приклади відхилення стану рослин від норми, як наслідки незбалансованого складу ґрунту та надала детальні рекомендації щодо його поліпшення. У практичному прикладі фітопатологічного аналізу Олена розглянула та прокоментувала зразки розсади одного із учасників, а також провела індивідуальне консультування для всіх бажаючих. Від трьох виробників було прийнято зразки для проведення аналізу в м. Миколаєві в лабораторії Агро-центру.

Наприкінці з учасниками було обговорено подальше співробітництво з питань вирішення визначених проблем Новобузього району.