[widgetkit id=331]

Отримання інформації про характеристики і особливості вирощування обраних культур допоможе визначитися групі зі схемами посадки, а значить і з кількістю насіння, яку необхідно закупити.

Агроном-консультант компанії «Владам-Юг» Сергій Футей детально розповів учасникам про актуальні на цей момент овочеві культури, а саме гібриди перцю і томатів. Групі було презентовано привабливі характеристики популярних гібридів: перець Карісма, Геркулес, Микита, Мадонна, Редкан, а також томати Супер Нова, Каста, Багіра, Акела. Серед представлених культур були і ті, що група обрала для спільного вирощування: перець Карісма і томат Супер Нова. Учасники зацікавились особливостями вирощування, задавали багато питань щодо живлення та інших аспектів технології.

В наступній сесії директор лабораторії Агро-центру «Владам-Юг» Олена Кубай розповіла учасникам про ознаки захворювань перцю і томатів, а також звернула увагу на необхідність своєчасного фіто-контролю - один раз на тиждень проводити фітопатологічний аналіз на захворювання. Також важливо робити якісну профілактику ще до початку хвороби.

Далі Сергій Футей надав практичні поради з підвищення імунітету рослин шляхом застосування біо-препаратів. Для вибору якісних засобів треба дивитися на титр – кількість дозування бактерій, більша концентрація яких дає суттєву економію коштів. Також необхідно суворо дотримуватися умов застосування біо-препаратів задля досягнення очікуваного ефекту.

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов і відповідно обмеженістю часу - тренінг «Створення мережі для збуту продукції. Маркетинг: опис продукту, визначення клієнтів, сегментація ринку» був вимушено перенесений на іншу дату.