[widgetkit id=464]

Техніка ведення бджільництва на пасіці й особливості профілактики та лікування від кліщу – на цих темах сфокусувався спікер. Учасники семінару багато про що дізналися. Які різновиди кліщів є найнебезпечніші? Що робити, аби меду було більше? Навіщо потрібні стимулятори? Як доглядати за пасікою взимку? Як заробити на промисловій пасіці більше? Рамки, вощина, перевезення вуликів, матки, селекція, інші корисні лайфхаки та тільки практичні поради.

Щирість, відкритість та корисні життєві поради – так відгукались про виступ Петра Сакару. «Цікаво, корисно, продуктивно! Дуже цікаво все пройшло, як на одному диханні. Дякуємо організаторам!» - такі відгуки залишили українські бджолярі про презентацію молдавського досвіду промислової пасіки.

Але це ще не все. 30 березня в Херсоні відбудеться семінар "Канадська промислова пасика очима поляка". Спеціально для учасників проекту UHBDP та всіх бажаючих семінар за участю спікера з міжнародним досвідом, досвідом Польщі та Канади - Пiотр Шишко (Piotr Szysko). Слідкуйте за нашими анонсами!

Заходи організовані: ГО «Земля Таврії» в рамках співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та Херсонською обласною спілкою бджолярів.