Кожен з виробників отримав індивідуальну консультацію безпосередньо по його ситуації з ґрунтом стосовно збалансування мінеральних речовин під час підготовки ґрунту для вирощування однакового сорту перцю наступного сезону.

Учасники мали можливість детально обговорити та уточнити отриману інформацію, задавали багато питань спеціалісту. Олег надав практичні рекомендації по схемам збалансування ґрунту та ефективному внесенню добрив в залежності від типу та складу ґрунту.

Таке детальне консультування є важливим як для окремого виробника плодоовочевої продукції, так і для всієї групи в цілому, тому що картина складу ґрунту на різних ділянках відрізняється. Але однакова культура, в даному випадку – однаковий сорт перцю потребує конкретну кількість макро- та мікро-елементів за конкретних умов. Тому ефективне живлення можливе після приведення ґрунту всіх ділянок до оптимального складу саме для обраного сорту перцю. Тільки такий підхід є запорукою гарного врожаю.

Спілкування продовжилося і під час кави, обговоренням питань щодо внесення добрив наприкінці осіннього сезону, а також навесні перед посадкою перцю. Учасники були вдячні організаторам заходу за спілкування з досвідченим агрономом та висловили надію отримати наступного сезону значно кращий врожай.