За вересень вартість плодоовочевої продукції в Україні зросла на 19,1%.Такі дані озвучують експерти «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

«Це досить нетипово для вересня, — говорить Тетяна Гетьман, керівник проекту« АПК-Інформ: овочі та фрукти». — Найчастіше, саме у вересні ціни на плодоовочеву продукцію падають, оскільки аграрії приступають до прибирання традиційних овочів борщового набору та яблук, на які припадає значна частина споживання. Як правило, зростаючі ціни на плодоовочеву продукцію в вересні можуть означати або реальний дефіцит продукції на ринку, що передбачає реальне істотне цінове зростання в зимово-весняний період, або ж штучно роздуту паніку серед споживачів».

Так, за інформацією проекту, у вересні 2015 найбільш суттєво зросли ціни на сезонні та тепличні овочі, а також на фруктовий набір. Ціни на овочі борщового набору виросли, але не так значно, як на зазначені вище позиції, а картопля, незважаючи на коливання, наприкінці вересня продавався приблизно за тією ж ціною, що і в кінці серпня.

Серед овочів борщового набору найбільш істотно подорожчала цибуля — на 42,9%. Зміна цін на інші позиції була не дуже істотною. Серед фруктів найрізкіше подорожчали імпортні банан і апельсини, споживання яких залишалося порівняно невисоким. При цьому вітчизняні яблука подешевшали, оскільки їх пзбирання було в розпалі, а пропозиція превалювала над попитом.

Джерело: agravery.com