[widgetkit id=369]

Підвищення професіоналізму серед виноградарів-самоучок і навчання їх азам ведення бізнесу, щоб улюблена справа приносила максимально високий прибуток - ось позначена програма мінімум.

Миколаївські виноградарі зрозуміли, що разом легше вчитися, освоювати технології вирощування й реалізовувати виноград, - говорить Дмитро Ніколаєв. - Наша мета, щоб виробники винограду заробляли більше.

У клубі вже близько 50 осіб, виноградарі створили експериментальний ділянку, випробують різні засоби захисту і живлення, апробують технології вирощування. Об'єднання дозволяє купувати добрива та засоби захисту рослин зі знижками, а також консолідувати врожай, формувати великі торгові партії винограду, щоб реалізовувати продукцію швидко і вигідно.

Спілкування, обмін досвідом принесли перші результати. Цього року у багатьох наших виноградарів зовсім іншої якості виноград: шикарна ягода, високий урожай. Це завдяки клубу. На своїх помилках будеш десять років себе в лоб бити, але часто так і не зрозумієш, чому буксуєш. Тут кожен поділився своїми секретами, застосували їх на ділі - це працює, - каже Юрій Зіновійович. - Виноград - така культура, яка вимагає нових знань. Ми постійно вчимося, постійно щось відкриваємо для себе, а разом це робити простіше.

Двері Клубу виноградарів Миколаєва відкриті, всі бажаючі можуть приєднатися, деталі за телефоном: 067 280 43 93.