Такими є результати круглого столу «Сучасні тенденції та перспективи розвитку малих форм господарювання на селі в контексті системи державної підтримки сільськогосподарських виробників», який учора, 23 січня, відбувся в Міністерстві аграрної політики та продовольства України за ініціативою ВГО "Рада Жінок - Фермерів УкраЇни" та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

У зустрічі взяли участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева (Olga Trofimtseva), заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань розвитку фермерства Віктор Шеремет, голова РЖФУ Людмила Клебанова та інші члени цієї організації, менеджер UHBDP Дмитро Ніколаєв та менеджер міжпроектних програм UHBDP Олександра Гармаш.

- Основний наш меседж: інформацію про програми держпідтримки потрібно давати частіше та в більш доступній формі, - каже Олександра Гармаш. - Крім того, ми запропонували збільшити список техніки, на який пошириться дія державної програми щодо здешевлення техніки. Справа в тому, що зараз в цьому списку техніка, що розрахована на великих сільгоспвиробників. Малі та середні фермери теж хочуть мати можливість купувати техніку зі знижкою.

За попередньою домовленістю з Міністерством, РЖФУ та UHBDP підготують рекомендований список техніки вітчизняних виробників, щоб внести його в програму здешевлення техніки, а також звернуться до виробників цієї техніки з пропозицією подати документи на участь в програмах до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Схожі матеріали

{loadmodule mod_related_items,Схожі матеріали}