[widgetkit id=293]

Свою екскурсію студенти розпочали з відвідування виноробного господарства ім. князя П. М. Трубецького. Це старовинне виноробне підприємство, яке з початку свого існування виготовляє винну продукцію за традиційними технологіями.

Екскурсовод ознайомив студентів з переробкою винограду, перетворенням його у вино і подальшим зберіганням. Процес переробки винограду, не був показаний, так як збір його було вже завершено, проте була змога відвідати винні підвали для витримки і зберігання вин, почути історію виникнення підприємства і пройтися історичними місцями заводу.

Наостанок поїздки студенти відвідали ПрАТ «Чумак» - компанію національного рівня, одне з найбільших підприємств в Україні. Основна діяльність компанії – виробництво продуктів харчування – кетчупи, соуси, майонези, томатна паста, соки, соняшникова олія, консервовані овочі та макаронні вироби.

Грицай О.М. цікаво розповила про історію створення ПрАТ «Чумак», основні напрямки діяльності підприємства, його професійну структуру. На експорт компанія відправляє до 20% продукції (країни-імпортери: Білорусь, Естонія, Молдова, Казахстан, Узбекистан, Ізраїль, Німеччина, Італія, Іспанія, Непал, США).

З виробничим процесом на підприємстві учасників екскурсії детально ознайомив майстер зміни Савченко А.В. Студенти мали можливість спостерігати за роботою укладальників-пакувальників, укладальників продуктів консервування, сортувальників у виробництві харчових продуктів, водіями навантажувачів та ін.

Екскурсія вийшла пізнавальною та цікавою. Адже вона дала можливість студентам побачити наживо як працюють переробні підприємства та зрозуміти, продукція якої якості йде на переробку сировини для подальшого виготовлення кінцевого продукту.