[widgetkit id=233]

Даний захід проводився в рамках практичної підготовки, за посередництвом Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП), Запорізького Інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія» (на базі ТДАТУ під керівництвом Подшивалова Г.В.), фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada).

Метою відвідування підприємств було отримання різноманітної інформації з питань виробництва, зберігання та ринків збуту плодоовочевої продукції спеціалізованих підприємств «Павлівські» та «Виноробного Господарства Князя П.Н. Трубецького» Херсонської області.

Екскурсія «Виноробним Господарством Князя П.Н. Трубецького» занурила викладачів в дивовижний світ виноробства. Тут вони нарешті дізналися, як виробляється вино і доторкнулися до магії цього воістину чарівного процесу. Екскурсія розпочалася там, де, власне, і зароджується вино - на винограднику! З виноградників студенті перемістились на виноробню і дізнались, що процес виробництва вина, що розподілюється на первинне та вторинне виноробство.

«Павлівські» – передове господарство з вирощування ранніх та елітних сортів винограду, полуниці, малини та ожини. У вирощуванні полуниці використовуються новітні технології. Її вирощують на спеціальному живильному екстракті, беруть ґрунтовні проби, щоб виявити, яких поживних речовин не вистачає. Саме цей новітній процес дозволяє полуниці мати гідний товарний вид, збільшений розмір та швидше дозрівання. Під час екскурсії викладачам показали сховище куди відправляють зібрану продукцію та де її охолоджують. Охолоджуючий процес є основною вимогою перед транспортуванням продукції, щоб відтермінувати втрату поживної цінності.

Завдяки таким заходам викладачі не тільки вдосконалити свої вміння та навички, а ще й отримати досвід, який буде не від’ємною частиною навчального процесу.