[widgetkit id=191]

Метою заходу було ознайомлення з технологію вирощування кавунів на плівці.

На заході були присутні Заступник голови РДА, Голова райради, Голова сільради, а також Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Якимівського р-ну – Бірюкова Тетяна Миколаївна. Вони розповіли про географічні особливості регіону, які сприяють вирощуванню баштанних культур. Тому на території сільради більшість сільгоспвиробників - одноосібники, які вирощують кавуни та дині.

Про специфіку вирощування баштанних культур розповів Мусеібов Р., який має поле понад 5га, засаджене розсадою кавунів на плівку. Особливу уваги він звернув на використання добрив та засобів захисту рослин під час вирощування розсади.

Із доповіддю про діяльність громадської організації РЖФУ в Запорізькій обл. виступила Компанієць Н.. Вона зазначила, що РЖФУ уже вдруге співпрацює з UHBDP та займається постійним та повним інформуванням громадкості про наявність та хід реалізації Проекту.

Під час зустрічі представники влади підняли питання щодо необхідності налагодження зворотнього зв’язку з Проектом для інформування фермерів та землевласників Якимівського р-ну про діяльність UHBDP.