[widgetkit id=301]

Захід розпочався зі вступного та привітального слова від Голови ФГ «Благодатна ферма» Марчука С.В у місцевому Будинку культури.

Лектор Калініченко О.В. виступив як фахівець з вирощування часнику, який має добрі практичні та теоретичні знання по вирощуванню цієї благодатної культури. Олександр Вікторович також розповів присутнім про те, що у рамках UHBDP усі, хто бажає займатися вирощуванням часнику, можуть безкоштовно отримувати необхідну інформацію не тільки по сучасним технологіям виробництва часнику, але і мати доступ до каналів збуту.

Перед виїздом на поле, усіх присутніх гостинно пригостили смачним обідом від ФГ «Благодатна ферма».

На полі Голова господарства Віктор Михайлович щиро ділився своїми досягненнями по вирощуванню малини, суниці, голубики та часнику. Господар зазначив, що хоча він й аматор у цьому бізнесі, але завдяки своїй наполегливості зміг досягти добрих врожаїв. Він завжди у пошуку нових ідей і сам залюбки ділиться своїм досвідом з усіма, хто прагне до успіху.

Усі учасники семінару вдячні за інформацію, яку отримали на семінарі, більшість з них виявили бажання вирощувати часник, так як їм сподобалась технологія та підхід до своєї справи з боку ФГ «Благодатна ферма».