06.10.2015 DSC 3445 1Під час візиту до НПА українській делегації було представлено структуру установи та запропоновано модель аналогічної інституції в Україні.

Представники української делегації повідомили, що досвід ЄС щодо надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції та розвитку підприємницьких ініціатив у сільській місцевості виявився надзвичайно важливим. Особливо в контексті реформування Українського державного фонду підтримки фермерських господарств як це передбачено нормами законопроекту «Про державну підтримку сільського господарства» у новій редакції.

Вони повідомили, що розробка принципово нових напрямів та заходів, за якими відбуватиметься фінансування, сприятиме розвитку сільської економіки як це передбачено положеннями Концепції розвитку сільських територій, нещодавно схваленої Урядом.

Також відбулась зустріч із заступником Міністра сільського господарства Литовської Республіки, директором ДП «Центр інформації про сільське господарство та підприємницьку діяльність на селі».

Крім цього, делегації було представлено низку об’єктів, створених за рахунок коштів НПА, в тому числі на умовах співфінансування.

Джерело: http://minagro.gov.ua