Весна супроводжувалася то потепліннями, то приморозками аж до травня. Такі коливання температур призвели до часткової втрати вічків. Результат експерименту: 70% вічків примерзли, а на прикритих виноградниках примерзло близько 30% весною. Восени обрізали виноградний кущ із запасом вічок, тому на врожай можна буде розраховувати. Учасники групи, а до неї входять господарства Надії Компанієць, Наталі Антипенко, Івана та Артема Захаренків, Станіслава Глущенко - планують отримати обсяг за рахунок збільшення розміру грон та ягід на них.

[widgetkit id=537]

Завдяки Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва вони познайомилися та спілкуються з виноградарями з різних областей, діляться корисним досвідом один з одним. Цього року планують впровадити методи роботи колег з Одеси, зокрема, Тетяни Шмаглюченко, ТОВ «ВІНС».

- Щоб зменшити кількість обробок винограду, будемо застосовувати феромонні пастки для моніторингу ситуації щодо шкідників. Для рівномірного поливу й заощадження витрат води проведемо іспити різних крапельниць та спробуємо подавати зрошення безпосередньо до коренів, не зволожуючи верхній шар ґрунту. Частина виноградників Захаренко І.І. традиційно будуть без поливу, - каже голова групи виноградарів Станіслав Глущенко. - У попередні роки великої шкоди системі поливу та виноградним гронам завдавали «наші пернаті друзі». Наразі ми вже закупили гуманні заходи боротьби з птахами – це аудіо та візуальні відпугувачі птахів. Як би там не було, ми рухаємося вперед та обов’язково зможемо порадувати своїх клієнтів смачним запорізьким виноградом.