Виробництво спаржі в Україні сьогодні демонструє стрімкі темпи зростання, повідомляє shuvar.com.

Багато фермерів інвестують в спаржеві проекти, вважаючи, що саме цей напрямок очолює список найбільш перспективних «ніш» овочевого бізнесу. 

Відносно низька собівартість і досить високі ціни на спаржу в роздрібних мережах - головні аргументи, до яких схиляються українські фермери в ухваленні рішення. Проте компанії, які вже мають певний досвід у вирощуванні та маркетингу спаржі в Україні, кажуть, що далеко не все так просто на цьому ринку.

За оцінками експертів, на сьогоднішній день українці вирощують спаржу приблизно на 70-80 га, на частку комерційних проектів припадає 30-36 га. За останні 5 років площі під спаржею в Україні потроїлися, тим не менш, цього поки що не помітно не тільки в світовому, а й в європейському масштабі.

Клімат України дозволяє вирощувати цю культуру практично на всій території країни, за підрахунками галузевих експертів в 2016 році Україна зібрала близько 120-150 тон спаржі. Але закладка комерційного проекту - це досить дороге задоволення з відносно великим періодом окупності: вартість розсади на 1 га спаржі складає близько $ 8 тис, а перший промисловий урожай з комерційної плантації можна зібрати тільки на третій рік. Це дуже стримує розвиток виробництва спаржі в країні.

«Великою проблемою у розвитку даного напрямку в Україні є відсутність якісної розсади спаржі вітчизняного виробництва. Практично всі комерційні проекти спаржі використовують дуже дорогу імпортну розсаду. Сьогодні таке задоволення собі можуть дозволити поодинокі фермери України - розповідає Вадим Дудка, директор компанії «АгроАналіз» - Реальні перспективи зростання промислового виробництва цієї культури будуть можливі у разі відкриття іноземними виробниками розсади і власних розплідників в Україні. це дасть можливість суттєво знизити ціни. Саме так зробили іноземні виробники розсади ягідних культур. Це дуже поліпшило життя українським фермерам і допомогло розвитку вітчизняної ягідної галузі».

Ще одним каменем спотикання є специфіка споживання цієї продукції. Експерти запевняють, що, культура споживання спаржі в Україні знаходиться на самому початковому етапі свого розвитку, багато українців мають дуже віддалене уявлення про цей продукт і зовсім не вміють його використовувати.

«Наша компанія вже 8 років займається вирощуванням спаржі і я можу твердо сказати, що продавати спаржу в Україні - це ціле мистецтво, якому нам довелося вчитися самостійно. - Розповідає Лариса Боден, засновник компанії «Агро-Фокус» - Більшість українців дуже слабо знайомі зі спаржею, їх знання обмежуються тим, що це продукт дуже корисний, але правильно його приготувати вміють одиниці. Основна наша цільова група - люди, з доходом середнім і вище середнього рівня, які можуть собі дозволити подорож в інші країни. Більшість наших покупців вперше спробували спаржу в ресторанах за кордоном, саме вони наразі є трендсетерами в нашому суспільстві. Для них зниження ціни на 20 грн не є дуже принциповим, якщо вони вирішили приготувати на вечерю або ланч щось нове. Крім того до спаржі потрібні соковите м'ясо або риба, соус з 4 яєць і якісного вершкового масла, можливо оливкова олія для зеленої спаржі і пармезан. І звичайно, правильне вино! Спаржа - це делікатес тих, хто любить і розуміє смачну їжу.»

«Багато фермерів, закладаючи плантації під спаржею, не особливо заглиблюються в нюанси маркетингу цієї продукції, хоча це питання потрібно вивчати в першу чергу. У розпал сезону на оптових ринках з'являється пропозиція спаржі, яку ліпше назвати сировиною ніж продуктом. Вона не обрізана, не упакована належним чином. Таку спаржу фермери готові продавати в 2-3 рази дешевше - аби продати. Це дуже непрофесійний підхід, який обов'язково приведе до зниження ціни на внутрішньому ринку і робить неможливим вихід на зовнішній ринок. А без експорту цей бізнес розвивати дуже складно. - розповідає Антон Остромецький, комерційний директор компанії «Агро-Фокус».

Необхідно відзначити, що спаржа має один з найвищих експортних потенціалів в плодоовочевому бізнесі України. Вирощування і збирання спаржі пов’язані з використанням ручної праці, яка у нас помітно дешевше, ніж в ЄС. Крім того споживання спаржі в розвинутих країнах Європи незрівнянно вище ніж в нас та інших країнах СНД.