«Підприємство працює на повну потужність. Ми покриємо існуючий попит на поставку мінеральних добрив. Найбільшого приросту за обсягами виробництва досягнула аміачна селітра – майже 103% у порівнянні з попереднім роком. Пріоритети для заводу не змінюються: основним споживачем є український АПК», – йдеться у повідомленні підприємства з посиланням на голову правління ПАТ «Азот» Віталія Склярова.
Попит на класичні види добрив – аміачну селітру і карбамід – буде утримуватися до квітня.
«Зараз усю вироблену продукцію ми відвантажуємо на внутрішній ринок», – підкреслює Скляров.
Крім аміачної селітри і карбаміду, попитом користується аміачна вода і рідкий аміак. Серед нових тенденцій – підвищений попит на карбамідо-аміачну суміш (КАС). Підприємство щодоби відвантажує українським споживачам близько 2 тис. тонн КАС.
Проектна виробнича потужність черкаського «Азоту» з вироблення аміаку становить 962,7 тис. тонн на рік, аміачної селітри – 970 тис. тонн на рік, карбаміду – 891,6 тис. тонн на рік, КАС – 500 тис. тонн на рік.
Джерело: http://kurkul.com