12 червня 2018 року у смт. Чаплинка відбудеться другий Часниковий форум на Херсонщині.

Багато фермерів цікавляться цією культурою, але для того, щоб будувати часниковий бізнес, треба володіти агрономічною інформацією та виважено оцінювати ризики і можливості цієї справи.

Громадська організація «Земля Таврії» та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва запрошують усіх бажаючих взяти участь та отримати найактуальнішу інформацію про основні складові успішного часникового бізнесу:

Переглянути програму

Перша частина Форуму буде присвячена агрономічним питанням та відбудеться на часниковому полі ТД «Зоря плюс». Сейран Яковлев, голова ТД «Зоря плюс» поділиться секретами успішного вирощування часнику. Тут ви зможете почути й рекомендації щодо культивування цього овочу від автора часнику сорту «Любаша» Івана Захаренка.

Під час другої частини професійні спікери поділяться досвідом щодо післяврожайної доробки, умов зберігання, пошуку каналів збуту.

Ян Мішкевич, співзасновник та керівник ТОВ "АгроПатріот" (м. Одеса). Розповість про свій досвід післяврожайна доробка, зосередиться на перевагах та недоліках кооперації в часниковому бізнесі на прикладі ТОВ "АгроПатріот".

Едуард Мальченко, технолог по зберіганню та переробці овочевої продукції ТОВ «Грін Тім» (м. Каховка) познайомить з правилами зберігання, вимогами до часникової сировини для довгострокового зберігання.

Олег Калінін, директор ТОВ «Овочева торгова компанія» (м. Миколаїв) розповість про методи переробки некондиційного часнику.

Зареєструватися