Коли дуже хочеться спробувати щось змінити в бізнесі, але нема впевненості у правильності вибору, треба грати. Так-так грати! І бізнес-симуляція – чудове змагання для дорослих, яке швидко та чітко демонструє бізнесу, куди йти та що робити по-перше.

Виявляється, бізнес-моделювання - інструмент, за допомогою якого можна побачити проблеми та перспективи компанії або фермерського господарства, більш того визначити рішення та дії, які треба прийняти вже сьогодні. Ще один дуже привабливий момент: можна зазирнути у майбутнє та побачити можливі сценарії розвитку бізнесу в залежності від вибору стратегії та прийнятих рішень.

Отже, якщо ви фермер, менеджер або тільки збираєтесь системно керувати виробничо-торговельним бізнесом, тоді ми пропонуємо вам взяти участь у бізнес-симуляції від Компанії Корпоративних Тренінгів (CTC), перевірити свої навички та компетенції у прийнятті рішень, робити та аналізувати помилки, виправляти їх та робити відповідні висновки.

Бізнес-симуляція відбуватиметеся онлайн три вечори 25,26 та 27 січня. Кількість місць обмежена! Реєструйтесь вже зараз! Після реєстрації ви отримаєте посилання на Zoom-кімнату. 

Зареєструватися

Увага!!!

Важливим моментом для ефективного проведення заходу є наявність у учасника бізнес-симуляції стабільного Інтернет-з'єднання та комп'ютера з наступними характеристиками: 

Ярослава Бутенко, керуюча партнерка та бізнес-тренерка Компанії Корпоративних Тренінгів «СТС», сертифікована тренерка Business Today International, сертифікована тренерка Franklin Covey International (USA) запевняє, що бізнес-симуляція допомагає отримати знання з фінансової грамотності, навчитися приймати обдумані системні бізнес-рішення, розробляти та реалізовувати конкурентні бізнес стратегії та тактики, ефективно керувати економікою виробництва, впливати на витрати та доходи, на ціноутворення і нарешті розбиратися у фінансовій звітності.   

Найцінніше у бізнесі – це досвід, і саме бізнес-симуляція допомагає отримати цей досвід з навичками продумування деталей реалізації бізнес-стратегії, управління прибутком, аналізу фінансової звітності, прийняття рішень.