Бджолярі об’єднуються в бізнес-групи, аби разом заробляти більше. Так, у 2019 році 5 родин пасічників з Херсону створили об’єднання під назвою ТОВ «Херсонські бджолярі», аби разом посилити свою позицію на ринку медової продукції. Основним напрямком діяльності  херсонських бджолярів є виробництво і реалізація меду та бджолопродуктів на теренах Херсонської та інших областей України: меду, що увібрав лагідне сонце, вільний херсонський вітер та неповторні смаки херсонських степів.

Результатом плідної співпраці групи бджолярів з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) став виграш у грантовому конкурсі, що мав на меті підтримати розвиток дрібних та середніх фермерів та об’єднань виробників. 

Від Проекту група виробників отримала в спільне користування 82 вулики та 120 родин української степової породи бджіл. 

Наразі загальний обсяг потужностей херсонських бджолярів складає понад 400 бджолосімей, які вони активно продовжують нарощувати. За сезон бджолярі додатково отримали 750 л меду з акації та 1,5 т меду з соняшника. Також група організувала новий окремий точок і тепер в них є можливість обслуговувати два точки одночасно, що дало змогу значно зекономити робочий час пасічників. Збільшили і площу обслуговування медоносних полів.

Окрім фінансової допомоги, завдяки Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) ТОВ «Херсонські бджолярі» тепер мають свій логотип, сайт med.ks.ua та бізнес-сторінку Facebook, організовують виставки та ярмарки. 

–  За рахунок того, що нас є п'ять родин, що об’єдналися заради однієї мети, ми можемо пропонувати нашим споживачам широкий асортимент натурального якісного меду та формувати достатній обсяг медової продукції на ринку, – розповідає Олександр Борисовський, лідер групи ТОВ «Херсонські бджолярі». – А дякуючи підтримці канадського проекту UHBDP та його партнерській організації  «Земля Таврії» ми тепер маємо змогу нарощувати виробничі потужності та просувати наш мед за допомогою онлайн-ресурсів. 

Медозбір ТОВ «Херсонські бджолярі» відбувається у чарівних куточках України: Дніпровських плавнях Херсонщини, південних фруктових садах, листяних лісах та на луках центральної частини країни. Всім любителям меду група бджолярів пропонує класичні моно- та поліфлорні сорти меду (травневий, ріпаковий, акацієвий, коріандровий, гречаний, різнотрав'я, соняшниковий) та гордість регіону – локальний плавневий мед, що притаманний лише Херсонському регіону.