[widgetkit id=521]

Ігровий тренінг FreshBiz – це можливість поглянути на себе з боку, відчути задоволення від власної креативності та отримати імпульс до нових проектів і рішень. Організатором бізнес-гри виступила громадська організація Центр розвитку та правової підтримки села у рамках реалізації діяльності Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

«Ми в захваті! Гра була просто супер! Настільки захоплююча! Якби всі дисципліни були в такій формі», - діляться враженнями студенти.

Історія гри FreshBiz почалася 8 років тому в Ізраїлі. Цю настільну бізнес-гру створив Ронен Гафні та разом з Сімха Глак, співзасновником тренінгової компанії, вони розробили різні унікальні ігрові майстер-класи для розвитку підприємницького мислення. Відтоді унікальні ігрові тренінги охопили 60 000 учасників з 30 країн світу. Вона дає можливість вийти за рамки власних переконань, випробувати нову для себе тактику, побачити сильні та слабкі сторони своїх колег і партнерів.

FreshBiz гра – це свобода у бізнес-процесі та задоволення від власної ефективності. Це відчуття та емоції тріумфу, які надихають на нові перемоги!

ГО Центр розвитку та правової підтримки села за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжуватимуть організацію бізнес-тренінгів по Одеській області.

Ви бажаєте навчатися граючи? Тоді ми йдемо до вас!