Цінова нестабільність стала головною причиною тому, що ряд фермерів відмовилися від виробництва даної культури.

Про це в ході першої національної конференції «Капустяні культури України-2015» заявила Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

За словами експерта, саме така цінова нестабільність є основною причиною того, що ряд фермерів відмовилися від виробництва даної культури.

«Середня ціна на білокачанну капусту на українському ринку з сезону в сезон може відрізнятися більш, ніж у 10 разів, — каже Тетяна Гетьман. — Саме це негативно позначилося на зацікавленості українських виробників у вирощуванні даної культури. Як результат, в останні 3 сезони в Україні виробництво білокачанної капусти концентрується в руках фермерів, які мають не тільки хороший досвід роботи в даному сегменті, але й активно працюють у напрямку диверсифікації каналів збуту».

При цьому експерт прогнозує, що тенденції формування цін на білокачанну капусту на українському ринку в нинішньому сезоні будуть в багатьох моментах схожі з минулорічними. У той же час, головним чинником при ціноутворенні виступатиме скорочення виробництва цієї продукції в країні.

«У поточному сезоні занадто висока ймовірність повторення торішнього сценарію розвитку ринку капусти, — продовжує пані Гетьман. — Однак якщо взимку і навесні 2015 року ціни на білокачанну капусту формувалися під впливом підвищеного експортного попиту, то в 2016 році в Україні ціна буде формуватися з імпорту».

Джерело: agravery.com