17 травня в Каховці Херсонської області дрібні та середні сільгоспвиробники, клієнти Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, знайомилися з технологіями вирощування нішевих культур і навіть дегустували страви з них.

[widgetkit id=427]

9 спікерів з різних куточків України представили 12 успішних історій нішевих культур, серед них: волоський горіх, фундук, шипшина, батат, гарбуз, сочевиця, лохина, аспарагус, хурма, азиміна, зизифус, капуста савойська, брюссельська та броколі.

- Важливо, щоб сьогодні всі почули, що нішеві продукти мають велику маржинальність. На сьогоднішній день рентабельність аспарагуса, наприклад, 300 відсотків, - сказав Олександр Синюк, керівник ГО «Земля Таврії», яка виступила організатором Work shop: Успішні історії нішевих культур.

Аспарагус, картопля з кольоровою м'якоттю, хурма, батат і багато інших культур дозволяють урізноманітнити меню ресторанів. Цікаво, що більшість нішевих культур вже вирощують на Херсонщині. Представники HoReCa бачать в цьому очевидну перевагу, адже вартість доставки продукту мінімальна, значить, і собівартість страви нижче.

- Робота з локальними продуктами - це, щонайменше, патріотично, а крім того, це зменшує собівартість страв, - вважає Олексій Александров, директор з розвитку Асоціації шеф-кухарів півдня України, власник ресторанного бізнесу.

Микола Вареник, директор громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» стверджує, що вирощування бобових – дуже перспективний напрямок у агробізнесі. Споживання бобових у світі значно зростає. Населення світу збільшується, а бобові – це відмінна альтернатива тваринних білків. Невипадково, 2016 рік Генеральною Асамблеєю ООН був проголошений роком бобових, щоб популяризувати їх виробництво та споживання. Для зрівняння: тонна пшениці коштує 4,5-5 тисяч гривень, а вартість тонни нуту минулого року складала 7-25 тисяч гривень.

Виробник лохини з Одесою області Сергій Марчук каже, що вирощувати лохину - одне задоволення. Вона невибаглива і дуже бюджетна в догляді. Витрати на догляд за лохиною становлять лише 5% від доходів, які приносить продаж лохини. Минулого року «Благодатна ферма» Сергія Марчука на початку сезону продавала лохину по 250 грн. за кілограм, а середній чек за 1 кг у сезон склав 160 грн.

- Середня врожайність гарбуза за статистикою 20-25 тонн. І це реальні дані, - підтверджує Андрій Козлов, керівник «Дніпровська перлина» (проект вирощування ТОВ «Green Team»). - Цю культуру ми почали вирощувати в 2016 році з 9 га, зараз наш план - 60 га. Собівартість вирощування - 75 тисяч гривень на га за умови крапельного зрошення. Особливості збирання гарбуза - ручне прибирання, 3-5 днів після збору гарбуз повинен полежати на полі, набрати цукру, після цього його завантажують в контейнер і обов'язково перекладають соломою.

Оптимальна вага для гарбуза, яка йде на експорт, 1 кг. Гарбузи такого розміру вирощує і відправляє до Великобританії «Дніпровська перлина».

Незважаючи на те, що вегетаційний період батату 120 днів і країни з жарким кліматом мають явну перевагу, «Дніпровська перлина» в 2017 році з 300 кг виростила 16 тонн батату, а цього року планує отримати врожай - 400 тонн.

Вирощування нішевих культур особливо цікаве дрібним та середнім виробникам: завдяки рентабельності культур на своїх відносно невеликих ділянках аграрії можуть отримувати високі прибутки. Але вирощування нішевих зобов'язує серйозно займатися просуванням екзотичних овочів і фруктів на внутрішньому ринку, а в разі експорту - тримати руку на пульсі світового ринку.