2015.11.16 NSV 3021Він повідомив, що не можна виносити на голосування законопроект про скасування спецрежиму ПДВ без професійної дискусії парламентаріїв, урядовців та самих аграріїв. «Поки не запропонуємо програми, які замінять і підтримають агропромисловий комплекс, ніякого скасування спецрежиму ПДВ бути не може. Особливо це стосується тваринництва, дрібних та сімейних фермерів», - підкреслив Іван Мірошниченко.

Також гендиректор Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Іван Слободяник повідомив, що в Україні не існує прямих виплат аграріям. «Єдине, чим може держава управляти – це непряма підтримка у вигляді спрощених видів оподаткування. Наразі позиція аграріїв – безумовно нічого скасовувати не можна. Можна диверсифікувати, до 100 га землі – зробити єдиний податок, від 100 до 300 га – спрощений податок і від 300 і більше – запровадити загальну систему оподаткування. Тоді дійсно можна говорити про справедливість та відродження села», - зауважив Іван Слободяник.

Свою думку щодо скасування спецрежиму ПДВ висловив і директор ПСП «Колос» Бат Батов: «Відміна скасування спецрежиму ПДВ буде серйозною проблемою для господарств, які обробляють до 3,4 тис га. Кредитування господарств відсутнє. Спецрежим дає можливість господарствам утримуватися свої позиції. Його скасування означатиме втрату рентабельності виробниками».

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua