Кооператив «РесурсКомпаніКубей» з Одеської області у 2019 році втратив 90% врожаю, а у 2020 та 2021 роках – до 85% винограду та томату. Про це 15 грудня 2021 року під час прес-конференції «Фермер-клімат: як не програти цю битву», яку організував Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, повідомила керівниця кооперативу Віра Попаз.

– Великі зміни в кліматі і, відповідно, негативний вплив клімату на сільське господарство почалися 10 років тому. Зима без снігу, навесні, коли сади у повному цвіті, екстремальні заморозки. Останні 3 роки температура повітря влітку піднімається до 40-45 градусів та тримається 3 тижні, місяць. А потім, коли плоди вже адаптувалися, розпочинаються затяжні дощі, які продовжуються 7-8 днів поспіль, – поділилась Віра Попаз. – Проблема залишається проблемою, і наш малий сімейний бізнес, і багато сусідів перебувають під загрозою зникнення. 

Фермери розуміють, що треба переходити в закритий ґрунт, але без зовнішньої фінансової допомоги їм не впоратися. 

– Нам уже зараз треба хочаб 25 соток закритого ґрунту. Але самотужки ми покриваємо 2-3 сотки на рік. І це не сучасні теплиці, а підручні матеріали. Можна тільки уявити, скільки років нам треба на те, щоби покрити наші 25 соток сучасними теплицями, – додає Віра Попаз.

У якості вирішення проблем, пов’язаних з кліматичними змінами, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP презентував навчальний курс «Зміна клімату та малий агробізнес», який вже можна дивитися на Агровікі. 

Цікаво, що в курсі представлено понад 20 практичних інструментів, які допоможуть малим агровиробникам не програти битву з кліматом. Курс безкоштовний та відкритий для всіх бажаючих.