info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити

ПОВІДОМЛЕННЯ про володільця персональних даних, склад, зміст та мету збору персональних даних, осіб, яким передаються персональні дані, про права суб’єкта персональних даних

МЕНОНІТСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, яка є юридичною особою нерезидентом та акредитована Міністерством економіки України в якості Виконавця Проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», місцезнаходження: Україна, м. Каховка, Чаплинське шосе 7, поверх 3, 74800, надалі за текстом іменоване «Проект», на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», у зв’язку зі збором персональних даних, повідомляє Вас, як суб’єкта персональних даних, про наступне:

1. Надані Вами персональні дані було зібрано до бази персональних даних Володільця.

2. Зібрані про Вас персональні дані, включають: прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, місце проживання, номер телефону, адресу електронної пошти, які були/будуть передані або в інший спосіб повідомлені Вами та/або отримані Володільцем.

3. Зібрані про Вас персональні дані будуть оброблятися Володільцем на підставі наданої Вами Згоди на обробку персональних даних з метою, що визначена такою Згодою.

4. Зібрані про Вас персональні дані можуть передаватися Володільцем третім особам з метою їх подальшої обробки. Мета, з якою можуть передаватися такі дані, прямо визначені у Згоді на обробку персональних даних та не суперечать вимогам дійсного законодавства України.

5. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», суб’єкт персональних даних має право: 1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом; 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 3) на доступ до своїх персональних даних; 4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються; 5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; 6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду; 9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; 11) відкликати згоду на обробку персональних даних; 12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних; 13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.