info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити

Конкурс на професійне консультування

До 20 000 грн. на професійне консультування.

Конкурс на професійне консультування від UHBDP «Сільські жінки та погляд у майбутнє» (Rural Women Looking Ahead).

Мета конкурсу:

Надати жінкам, як самотнім, так і представницям сімейних бізнесів, можливість перевести бізнес на нову сходинку через отримання консультації, яка в рамках поточної бізнес-моделі є затребуваною, але на яку не вистачає коштів. Надати кооперативам, які представлені жінками не менш ніж на 40%, можливість перевести бізнес на нову сходинку через отримання консультації, яка в рамках поточної бізнес-моделі є затребуваною, але на яку не вистачає коштів.

Заповнити анкету

Умови участі:

 1. Географія конкурсу: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області. 
 2. Для кого: жінки будь-якого віку, які мають плодоовочевий або медовий бізнес та які проживають та / або ведуть бізнес у сільській місцевості. 
 3. Перевага надаватиметься жінкам, які проживають в населених пунктах з населенням до 20 000 осіб.  
 4. Очікувана кількість переможниць - 10...20 жінок. 
 5. В конкурсі можуть брати участь представниці існуючих плодоовочевих та медових бізнесів незалежно від форми реєстрації бізнесу чи наявності реєстрації бізнесу. 
 6. Одна аплікантка може виграти лише одну послугу.
 7. Одна аплікантка (заявниця) може вказати в заявці до 3-х консультацій, які їй потрібні.
 8. Максимальна вартість консультації становить 20 000 грн.  
 9. Якщо розмір послуги складатиме менше 10 000 грн., рішення щодо участі заявки в конкурсі буде розглядатися комісією окремо для кожного випадку. 
 10. Якщо вартість послуги перевищуватиме 20 000 грн., тоді в разі перемоги такої заявки перед отриманням консультації необхідно представити банківську виписку, яка засвідчує, що різниця вартості є вже сплаченою в період з 01 листопада 2020 року. Сплачувати різницю вартості до повідомлення про перемогу не треба. 
 11. Переможниці не отримують фінанси, вони отримують консультацію, вартість якої еквівалентна визначеній вартості. 
 12. Перелік послуг, оплата яких планується в рамках даної програми, містить 16 позицій. Додаткові умови щодо кожної послуги прописані в переліку послуг. 
 13. Якщо в запропонованому переліку консультацій, затверджених в рамках цього конкурсу, відсутня потрібна консультація, її можна зазначити в полі інше при виборі консультації в формі заявки. Але при цьому також необхідно надати контакти консультанта, від якого таку консультацію аплікантка планує отримати. Заявки з консультацією з позначкою “інше” без контактів спеціаліста / ки розглядатися не будуть. 
 14. Доступ до заповнення форми буде відкрито з 15 жовтня та триватиме до 25 жовтня  2020 року (включно). 
 15. Очікується, що переможниці будуть оголошені в перший тиждень листопада 2020 року. UHBDP зробить відповідну публікацію на своїх Інтернет-ресурсах. 
 16. UHBDP залишає за собою право зконтактувати лише з переможницями після визначення результатів конкурсу. 

Заповнити анкету

Напрями можливих консультацій:

 1. Допомога у виборі оптимальної системи реєстрації бізнесу та супровід протягом року щодо звітності. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які ще працюють без реєстрації. 
 2. Допомога у переході на роботу в форматі фермерського господарства (як зі статусом юридичної особи, так і без статусу ю.о.) та супровід протягом року щодо звітності. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які вже мають зареєстрований бізнес, але не ФГ чи СФГ. Даною послугою не можуть скористатися господарства, які вже мають реєстрацію СФГ чи ФГ. 
 3. Фінансовий аналіз поточної бізнес-моделі, виявлення слабких місць та їх усунення або посилення, а також виявлення сильних сторін та їх посилення. Завдяки даній консультації господарство в т.ч. отримає можливість визначити собівартість продукції, рентабельність напрямків виробництва та господарства загалом 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які ведуть облік витрат та доходів. Такий облік може бути як в електронній, так і в паперовій формах. Господарства, в яких є лише записи витрат та доходів загалом без деталізації, не зможуть скористатися даною послугою. 
 4. Супровід групи виробників для заснування кооперативу.
  Дана послуга може бути надана за умови, що є 5 та більше осіб, які бажають створити кооператив та стати його членами, при чому кількість жінок має бути 40% або більше.
 5. Розробка бізнес-плану та допомога у підготовці супровідних документів на отримання безвідсоткового кредиту від Фонду підтримки ФГ та СФГ у 2021 році. 
 6. Допомога у підготовці документів на отримання компенсацій / дотацій за державними програмами підтримки кооперативів. 
  Дана послуга може бути надана лише наявним кооперативам, які займаються плодоовочевим чи медовим напрямком. 
 7. Супровід господарства щодо входу в мережу хоча б одного супермаркету в Україні. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які мають зареєстрований бізнес. Дана послуга не гарантує 100%-ї присутності на полиці супермаркету в 2021 році. Дана послуга передбачає допомогу у (1) визначенні переліку супермаркетів, які найбільше підходять господарству, (2) організації та супроводу під час першої онлайн чи оффлайн зустрічі з представниками супермаркету, (3) допомога у формуванні контракту, яке несе вигоди обом сторонам. 
 8. Допомога у визначенні доцільності встановлення холодильного обладнання та підбір обладнання. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, в яких вже є приміщення (незалежно від розмірів цього приміщення). Господарства, які не мають приміщень для зберігання продукції, не будуть допущені для отримання даної консультації. 
 9. Консультація агронома в рамках існуючого плодоовочевого бізнесу.  
  Дана консультація передбачає розробку технологічної карти (захист, живлення, інші технологічні операції) на основі даних хімічного аналізу ґрунту та води господарства, які господарство має самостійно зробити восени 2021. 
 10. Консультація агронома для започаткування нового напряму плодоовочевого або медового бізнесу. 
  Для плодоовочевого напряму дана консультація передбачає розробку технологічної карти (захист, живлення, інші технологічні операції) на основі даних хімічного аналізу ґрунту та води господарства, які господарство має самостійно зробити восени 2021. 
 11. Допомога у розробці логотипу. 
  Дана послуга може бути надана господарству, яке має чітке розуміння, на який ринок збуту воно орієнтовано та хто є споживачами його продукції. 
 12. Допомога у реєстрації торгової марки. 
  Дана послуга може бути надана господарству, яке має чітке розуміння, на який ринок збуту воно орієнтовано та хто є споживачами його продукції. Також господарство, яке претендує на отримання даної послуги, повинно мати офіційну реєстрацію бізнесу. 
 13. Допомога в онлайн-маркетингу. Дана консультація передбачає наступні напрями: просування та покращення сайту або сторінки у соц.мережах. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які вже мають сайти та / або сторінки господарства в Інтернет. Господарства, які не мають онлайн-присутності, не зможуть скористатися даною послугою. 
 14. Розробка відеовізитки господарства. 
  Дана послуга може бути надана тим господарствам, які мають якісні фотографії та / або відео зі свого господарства - продукція, поле, люди тощо. 
 15. Супровід щодо запобігання потрав бджіл у 2021 році.  
  Даний супровід передбачає алгоритм дій: в т.ч., але не обмежуючись, підготовка власних документів, підготовка потенційної комісії, розробка алгоритму дій у випадку потрави. 
 16. Юридичний супровід в рамках земельних питань. 
  Дана послуга може бути надана господарству за умови, якщо господарство напише в заявці вичерпний та деталізований перелік питань, які необхідно вирішити. UHBDP залишає за собою право не розглядати заявки, вартість послуг яких буде менше 10 000 грн., а також якщо запит не буде містити повного опису проблеми. 

Орієнтовний перелік питань для заявки на участь

Чому UHBDP надає підтримку саме жінкам?

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва виходить на фінішну пряму. Протягом шести років ми провели більше 3000 заходів. Нашими клієнтами та клієнтками стали більше 47 000 осіб зі всієї України. Ми допомагали в різний спосіб малим та середнім виробникам плодоовочевої продукції, а також іншим учасникам плодоовочевого та медового ринку. Ми сприяли підвищенню прибутків через впровадження інноваційних технологій та бізнес-підходів. Наші клієнти та клієнтки навчалися раціонально використовувати час та зменшувати фізичні зусилля на виробництві, а також впроваджували дружні до навколишнього середовища підходи.  

Не зважаючи на всі перепони, які постають перед аграріями, більше можливостей знаходиться саме в середовищі офіційного бізнесу. Бізнесу, який має бачення та стратегію. Бізнесу, який є більш помітним для трейдерів, сервіс-фірм та держави.  

Хто частіше користується програмами державної підтримки фермерів? Офіційної статистики нема, але за нашими спостереженнями – чоловіки. Хто більше представлені у збуті за контрактом? Знову ж, нема офіційної статистики, але за нашими даними – чоловіки. Цей ланцюг можна продовжувати довго.  

У сучасному бізнес-просторі жінки, які мають офіційно зареєстрований бізнес, складають значну меншість. Сільські ж жінки у порівнянні з міськими жінками та чоловіками загалом мають обмеженіший доступ до ресурсів як інформаційних, так і матеріальних. Неякісний Інтернет або його відсутність, погані сільські дороги, неякісна інфраструктура, додаткове навантаження через домашнє господарство – це ще не всі чинники, що заважають розвитку.  

Тому напередодні Міжнародного дня сільських жінок UHBDP розробив програму підтримки для жінок, зайнятих в плодоовочевому та медовому секторах.