info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Webinar
Fruits and berries
Горіховий сад – інвестиція в майбутнє
Горіховий сад – інвестиція в майбутнє
141 participants have already been registered
Partners:
В рамках вебінару розглянуто наступні питання: класифікація горіхів за різними параметрами; схеми закладки горіхового саду: інтенсивна, полуінтенсивна, суперінтенсивна, традиційна та інші; типи та періоди цвітіння горіхів і їх вплив на урожайність; засоби захисту та живлення горіхових дерев; різновиди препаратів та умови їх ефективного використання; власні успіхи та досвід роботи.
4.2
141 Views
Register
Юкал Іван
Виробництво та технології
Юкал Іван
Закінчив технікум зі спецільності бджоляр; Закінчив Вінницький національний аграрний університет; Керівник колгоспу; Керівник фермерського господарство «Єфрем»; Засновник горіхового розплідника «Твій Горіх»; Сформував свою селекційну школу; Ріс у сім’ї спадкових квіткарів. Разом з батьками поїхав до міста, де вони вирощували троянди, гвоздики, хризантеми, тюльпани. До села приїхав як інвестор — будувати церкву. Майже одразу селяни обрали його головою колгоспу. Через деякий час, на його базі заснував фермерське господарство «Єфрем» на площі 900 га. Зараз веде лише горіховий бізнес. Цитати: «Займатись цим бізнесом мене спонукали цікавість до культур, прив’язка до курсу долара та висока рентабельність виробництва». (2018 р., журнал «Пропозиція») «У мене була ціль — залучити дітей до праці на своїй землі, щоб вони не їздили на заробітки за кордон… Життя вдалося: діти біля батьків і займаються улюбленою, цікавою та перспективною роботою.» (2018 р., журнал «Пропозиція») Стиль життя - Сімейний стан: має сім старших доньок та четверо синів.
Zemlya Tavrii
Zemlya Tavrii
Kherson, Viktora Goshkevycha str. 45
Phone: +380507454347
Did you like material?
Already rated by: 13
Rating: 4.2
So-so
Excellent

Training materials

View all

Business tools

Beekeeper calendar }}
Beekeeper calendar

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base