[widgetkit id=247]

Захід розпочався з привітального слова від представників органів влади, організаторів заходу та Менеджера UHBDP – Дмитра Ніколаєва.

Далі програму конференції продовжив виступ кандидату с/г-наук Ласкового В.М. про особливості вегетації винограду в умовах Запоріжжя та про регіональну програму розвитку виноградарства в області.

Олександр Гончаров розповів про проблеми горошитості та шляхи їх вирішення.

Агроном-дослідник ТОВ «Агротехносоюз» Аврамчук Богдан відкрив підвищення рентабельності вирощування овочів, ягідників, садів і винограду із збільшенням рівня врожайності та покращенням якісних показників.

Серед доповідачів також були представники по захисту винограду та добривам. Вони зокрема розповіли про застосування регуляторів росту та гідро-гель.

Більшість жінок-фермерів Запорізької області виставляли свою якісну та екологічно-вирощену продукцію: виноград білий ,рожевий, синій, мускатний; вино, коньячні вироби, найкращі персики, овочі в великому асортименті, квіти, які дуже приваблювали учасників заходу.

Нагородження учасників виставки за висновками професійного та аматорського журі провів Менеджер Проекту – Дмитро Ніколаєв.

В рамках заходу учасники виставки – конференції на другий день мали унікальну можливість взяти участь у оглядовій екскурсії в Токмацькому р-ні, с. Жовтневе на господарстві - Захаренка І.І., яке спеціалізується на вирощуванні винограду без поливу з відповідною схемою посадки (ч/з 1м в рядку), ягід та посадкового матеріалу. Найкращіми своїми знаннями та набутим досвідом з вирощування саженців господар Іван поділився з учасникам заходу. Гарного настрою всім учасникам заходу додала дегустація винограду, ягід, виробів з винограду та овочів, а також був розіграний моб. телефон, де знову виграла член РЖФ в Запорізькій обл.. Нагороди від організаторів заходу та Менеджера проекту було вручено Захаренко Івану, та його онукові. Іван Іванович подякував Проект та організаторів, що дають можливість малим та середнім виробникам навчитися правильно вирощувати плодоовочеву продукцію.