[widgetkit id=313]

З презентацією на тему «Філософія живлення рослин. Застосування препаратів нового покоління при вирощуванні сільськогосподарських культур» виступив Ковбель Анатолій Іванович (ТОВ «Науково-виробнича компанія «Квадрат»). Ковбель А.І. зацікавив фермерів та агрономів підприємств новими підходами до технології живлення рослин.

Група агрономів від торгового дому «Кіссон» виступила з доповіддю «Добрива та засоби захисту рослин від фірми Кіссон». Фермери були ознайомлені з практичним досвідом (в тому числі відео приклади) використання різноманітних препаратів від торгового дому «Кіссон».

Частина семінару була присвячена обговоренню актуальних питань організації фермерського руху. Дискусію з цих питань вели Вареник Михайло Георгійович (голова районної асоціації фермерів Білгрод-Дністровського району) та Варбанець Володимир Васильович (голова асоціації фермерів Одеської області).

Окрім того, під час перерви на каву у фермерів була можливість поспілкуватися в неформальній обстановці з лекторами, обговорити підсумки поточного сільськогосподарського року та плани на майбутнє.

Семінар пройшов на високому рівні, велика заслуга в цьому організаторів: Вареника М. Г. (голови Білгород-Дністровської районної асоціації фермерів) та Матієнко Н.С. (начальника управлінням агропромислового розвитку Білгород-Дністровської районної державної адміністрації).