info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses

Земельні відносини: Актуальні питання у сфері

Земельні відносини: Актуальні питання у сфері
4 Lessons
9 participants have already been registered
Release date: 01 May 2021
Час виходу: 00:00
Partners:

До уваги малих та середніх агро-виробників, фермерських господарств,фізичних осіб-власників сільгоспземель.

Про що ви дізнаєтеся: передача земельної ділянки у спадщину, процедури оформлення володіння землею, причини розірвання договорів оренди, типи призначення ділянок, важливі нюанси.

Актуальні питання - станьте більш свідомими в темі земельних відносин.

Судова практика - ознайомтеся з найактуальнішою судовою практикою.

Земельні відносини - ефективно вирішуйте спірні питання.

Правильні рішення - приймайте оптимальні рішення стосовно питань із землею.

0
4 Lessons
9 participants have already been registered
Release date: 01 May 2021
Час виходу: 00:00
Register
Спадкування — це тема з безліччю нюансів, в яких орієнтуються лише окремі фахівці. В ній багато колізій, стосовно яких ведуться перманентні суперечки, в тому числі і в судових інстанціях. На вебінарі поговоримо про: 1) спадкування паїв (передача за заповітом, оформлення спадщини); 2) фермерські землі та їх спадкування; 3) спадкування земель, переданих спадкодавцю у постійне користування; 4) спадкування земельної ділянки, стосовно якої спадкодавець розпочав процедуру приватизації, але не завершив її.
To lesson
Україна – аграрна держава і господарювати на землі бажаючих багато. Але який правовий титул обрати для володіння землі: власність, оренду чи може емфітевзис? Цього разу поговоримо про переваги та недоліки речових прав на нерухоме майно, а також порядок та умови оформлення документів, які підтверджують вказані права – форма, істотні умови договорів, реєстрацію прав…
To lesson
Мені дуже подобається надзвичайно глибокий за змістом вислів: «До землі потрібно ставитись не як до подарованої батьками, а як до позиченої у внуків». Дійсно, якщо користування землею не буде зводитись до «вичавлювання» якомога більшої вигоди тут і зараз, а міститиме турботу про відновлення та покращення її природних якостей, то своїм нащадкам людство передасть унікальний родючий ресурс замість спустошених та виснажених територій. Напевне, саме тому при передачі земельної ділянки в оренду на її орендаря покладається ціла низка обов’язків щодо забезпечення збереження землі та використання її за цільовим призначенням. Невиконання таких обов’язків може мати наслідком розірвання договору оренди земельної ділянки. Як саме – поговоримо на цьому вебінарі.
To lesson
«Категорія земель», «вид угідь», «основне цільове призначення», «цільове призначення», «вид використання» — всі ці поняття вживаються, коли йдеться про одну із головних характеристик та водночас допустимий спосіб використання земельної ділянки. Щоб розібратися, що розуміється під наведеними термінами, яке їх значення, як відбувається зміна цільового призначення та виду угідь земельної ділянки, яку роль відіграє ця ознака при здійсненні операцій із землею, потрібно чимало часу. Але про основне – у цьому вебінарі.
To lesson
Висіцька Ірина
Земельні питання, Юридичні питання
Висіцька Ірина
Адвокат
Партнер Адвокатської фірми «Єфімов та партнери»
Partners
LASKA Fund
Web-site: E-mail: Phone: Address:
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 0
Rating: 0
So-so
Excellent

Comments
User avatar

Training materials AgroWiki

View all

Business tools

Farm box platform }}
Farm box platform

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base