info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses
Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю
Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю
10 Lessons
8 participants have already been registered
Partners:
Курс розрахований як для досвідченого спеціаліста, так і для початкового виноградаря. Протягом курсу ми поділимося з вами особливостями обрізування винограду в цьому сезоні, навчимо вас правильно формувати виноградні кущі, розглянемо операції з зеленими частинами рослин, розповімо про зрошення винограду та відповімо на ваші запитання. На вас чекають поради від провідних спеціалістів «Інститута виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».
0
10 Lessons
8 participants have already been registered
Register
застосування методів регулювання вертикальної полярності винограду; оцінка перезимівлі та ембріональної плодоносності виноградних рослин; розрахунок оптимального навантаження кущів вічками; обрізування виноградного куща на плодоношення.
To lesson
оптимізація системи ведення виноградного куща залежно від умов культивування; підбирання типу форми кущів для виноградарства України; архітектоніка рослин в шпалерно-рядових насадженнях; потенційна врожайність залежно від параметрів системи ведення виноградного куща.
To lesson
вибір та оцінка придатності земельної ділянки під виноградник; підбір сорто-підщепних комбінацій винограду, їх сумісність та продуктивність щеплених рослин; якість та підготовка садивного матеріалу перед садінням винограду; способи, оптимальні строки та техніка садіння винограду.
To lesson
Пристрої для щеплення рослин набагато полегшують працю садівників. Спроби використання пристроїв у технології зимового щеплення інших плодових культур визначили необхідність їх вдосконалення в напрямку забезпечення різання значно більш твердих по відношенню до виноградної лози і великих по діаметру прищеп і підщеп інших плодових культур. Професійні секатори для щеплення рослин або прищепні секатори набагато полегшують працю садівників, обговоримо основні параметри щеплювальних пристроїв. Спікер розповість про власну розробку – конструкцію універсального щеплювального пристрою для винограду та плодових культур.
To lesson
Йтиметься про необхідність і перспективи вдосконалення сортименту винограду в Україні, а також про результати селекції винограду в ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».
To lesson
поговоримо про комплексні дослідження екологічних умов території з метою закладання виноградних насаджень; розглянемо основні показники топографічних умов, розглянемо основні показники ґрунтового покриву, важливі для винограду; проаналізуємо мікрокліматичні умови території, що мають визначальний вплив при виборі ділянки під проектування та закладання багаторічних насаджень; надамо рекомендації як і де знайти інформацію для попередньої оцінки та характеристики природних умов вашої території.
To lesson
обламування та нормування навантаження кущів зеленими пагонами; прищипування, пасинкування та підвязування пагонів; штучне запилення рослин та обробіток суцвіть гібереліном; чеканка пагонів
To lesson
водні властивості основних різновидів грунту; оптимізація зволоження грунту на виноградних насадженнях протягом вегетаційного періоду; способи та норми поливу винограду.
To lesson
технологічні аспекти застосування добрив на виноградниках залежно від забезпеченості ґрунту гумусом, азотом, рухомим фосфором та обмінним калієм; норми добрив для внесення на виноградниках плодоносного віку на 1 т планового врожаю з урахуванням забезпеченості ґрунту поживними елементами, величини та якості ягід. глибина, способи та оптимальні строки внесення добрив, а також кореневі та листкові підживлення виноградних кущів
To lesson
симптоми хвороби, біологія збудника, фактори, що впливають на прояв; шляхи поширення хвороби на виноградниках, шкідливість; заходи санітарного контролю в розсадництві та на виноградниках; діагностика збудника та перспективи боротьби (трансгеноз, аутоіндуктори, антагоністи).
To lesson
Штірбу Андрій
Виробництво та технології, Виноградарство
Штірбу Андрій
Освіта: Вища аграрна. Кандидат біологічних наук. Закінчив Державний аграрний університет Молдови. Кар'єра: З 2013 р. — завідувач відділу виноградарства ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН. Автор і співавтор більше 90 наукових праць і патенту на корисну модель.
Кувшинов Андрій
Виробництво та технології, Виноградарство, Механізація
Кувшинов Андрій
Герус Людмила
Виробництво та технології, Виноградарство
Герус Людмила
Булаєва Юлія
Виробництво та технології, Виноградарство
Булаєва Юлія
Мулюкіна Ніна
Виробництво та технології, Виноградарство
Мулюкіна Ніна
ОРАКС
Web-site: E-mail: Phone: Address:
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 0
Rating: 0
So-so
Excellent

Comments
User avatar

Training materials

View all

Business tools

Business wheel }}
Business wheel

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base