info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses

Персик: покроковий план створення рентабельного бізнесу

Персик: покроковий план створення рентабельного бізнесу
7 Lessons
10 participants have already been registered
Release date: 10 March 2021
Час виходу: 00:00
Partners:
Якщо королевою садів називають яблуню, то персик — їх повноправний король. Він високопродуктивний, скороплідний і дає незрівнянні плоди — солодкі і запашні. Врожай в сприятливих умовах можна отримати вже на третій рік життя дерева. Але вирощування персиків має свої особливості та технологію. Цими особливостями поділяться з вами досвідченні фахівці в серії вебінарів про вирощування персиків. Наш курс розрахований як на вправних садоводів, так і на початківців. Ми розповімо вам, як закласти прибутковий сад, і звернемо увагу на основні технологічні моменти, які зроблять ваш бізнес рентабельним.
0
7 Lessons
10 participants have already been registered
Release date: 10 March 2021
Час виходу: 00:00
Register
Персиковий сад – це довгострокова інвестиція, і помилок не має бути вже на етапі закладання саду. З чого розпочати роботу, що саме головне при закладці персикового саду, на що потрібно звернути увагу в першу чергу, на чому не варто заощаджувати?
To lesson
Запорука успішного вирощування персиків – правильний вибір сорту. Персик – культура вибаглива. Приступаючи до вибору сорту для своєї ділянки, необхідно заздалегідь вирішити, який сорт найбільш належний для вашої ділянки.
To lesson
В житті дуже важливо знайти баланс, не менш важливо – навчитися його тримати. Нехтування одним з основних законів агрохімії – законом повернення елементів, винесених врожаєм – призвело до порушення балансу елементів живлення в землеробстві, виснаження ґрунтів, зниження їх родючості і, в результаті, врожайності с/х культур. Багатьом відома Бочка Лібіха або закон обмежуючого чинника. Вчений визначив, що врожайність більшості рослин в значній мірі залежить від наявності або браку в ґрунті окремих мінеральних поживних компонентів. Тож, поговоримо про те, яким повинно бути живлення в персиковому саду.
To lesson
Досвідчені садівники знають, наскільки важливо своєчасно обробляти плодові дерева. Адже своєчасне обприскування персика допоможе якісно боротися зі шкідниками та хворобами, які часто заважають нормальному росту і розвитку культури, а також сильно знижують її врожайність. В минулому році дуже несподіваними та шкодочинними для багатьох садівників виявилися весняні заморозки, які у багатьох садах знищили майже весь врожай. Спікер поділиться секретами збереження плодів від хвороб, шкідників та весняних морозів, а також розповість як отримати конкурентний колір та розмір персиків.
To lesson
В наш час всі садівники, а також сільськогосподарські виробництва прагнуть до отримання екологічно чистого врожаю. На жаль, багаторічна практика застосування тільки хімічних засобів захисту створює враження, що це неможливо. Як знизити пестицидне навантаження та виростити екологічну продукцію в персиковому саду?
To lesson
Сіленко Володимир
Виробництво та технології, Агрономія
Сіленко Володимир
Консультант з питань садівництва
ПП «БТУ-Центр»
Булгаков Павло
Виробництво та технології, Зберігання
Булгаков Павло
Спеціаліст по зберіганню
ФОП «Булгаков»
Сверіда Віктор
Виробництво та технології, Розвиток бізнесу
Сверіда Віктор
Менеджер з розвитку продуктів «Ерідон»
Далаков Петро
Виробництво та технології
Далаков Петро
Фермер з 40-річним досвід роботи в садівництві
Partners
ОРАКС
Web-site: E-mail: Phone: Address:
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 0
Rating: 0
So-so
Excellent

Comments
User avatar

Training materials AgroWiki

View all

Business tools

OBS calculator }}
OBS calculator

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base