info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses
Пасіка. Від хобі до бізнесу
Пасіка. Від хобі до бізнесу
20 Lessons
954 participants have already been registered
Partners:
Курс складається з 20 відеоуроків, 5 досвідчених спікерів-експертів, відповіді на найактуальніші питання. Цей курс допоможе будь-якому бджоляру зі 100-ма та більшою кількістю бджолосімей зробити бізнес-крок вперед у своїй медовій справі. Бджолярі мають всі можливості стати повноцінними операторами ринку, але для цього вони повинні виробляти "продукт", який має певну цінність для споживача. Наш курс якраз й розглядатиме, як бджоляру реалізувати ці можливості.
4.5
20 Lessons
954 participants have already been registered
Register
Module 1
Адвокат для захисту бджіл. Юридичні аспекти роботи пасіки
У першому модулі ви отримаєте вичерпну інформацію по ключових юридичних питаннях у галузі бджільництва.
Адвокат, Партнер ЮК «Legal Partner»,
Date start: 18.01 о 17:00
Покроковий алгоритм реєстрації в с/р та отримання ветеринарного паспорта. (для чого це потрібно?) . Покроковий алгоритм реєстрації потужностей в держпродспоживслужбі (для чого це потрібно?)
To lesson
Яку форму реєстрації обрати, можливості і обмеження. Податки для різних форм. Аграрні розписки
To lesson
Як захистити пасіку юридично та які дії потрібно виконати для цього. Алгоритм дій у випадку, якщо сталася потрава. Пасічник-законотворець. Лобіювання інтересів бджолярів на місцевому рівні
To lesson
Бесіда з Володимиром Пєтрушевим Реальні приклади. Шлях, який пройдено від 3-літрових банок до полиць супермаркетів за 8 років
To lesson
Module 2
Фінанси у медовому бізнесі. Солодко чи гірко?
У другому модулі ви детально розглянете фінансові моделі на пасіці та алгоритм розрахунку собівартості. Дасте визначення фінансовим показникам ефективності, капітальним вкладенням і поточним витратам. Ви також розглянете амортизацію, дізнаєтесь як її розр
Фінансовий аналітик в Organic Business School.,
Date start: 18.01 о 17:00
Капітальні вкладення на старті, поточні витрати. Амортизація, як її розраховувати та закладати в ціну на мед. Показники ефективності
To lesson

Демонстрація та докладний практичний розгляд фінансових моделей пасіки на 100 і на 300 вуликів, випуску крафтової продукції. Цифрова версія моделей додається до цього уроку.

Цифрова версія фінансової моделі пасіки

To lesson
Думки та пропозиції досвідченого пасічника щодо розрахунків собівартості, капітальних і поточних витрат. Практична демонстрація модифікації фінансової моделі в залежності від особливостей конкретної пасіки
To lesson
Інтерпретація основних фінансових показників. Яке розуміння цифрових параметрів бізнесу надає фінансова модель
To lesson
Module 3
Маркетинг для меду: від тротуарів до теруарів
У третьому модулі говоримо про маркетинг продуктів бджільництва. В цьому модулі через численні приклади ви отримаєте переконливу відповідь на питання «Для чого маркетинг у бджільництві?».
Співзасновник крафтового бренду «Медові брати»,
Date start: 18.01 о 17:00
Визначення собівартості продукції. Як правильно вирахувати? Якщо собівартість продукту після підрахунку виявляється вищої риночної вартості продукту, як діяти в такому випадку? Турбує питання демпінгу цін на внутрішньому ринку. Щороку одна і та ж ситуація. Що порадите робити у випадках, коли конкуренти занижують ціну ще на початку сезону? Назвіть хоча б три речі в маркетингу, які для вас стали запорукою успіху.
To lesson
Як правильно створити команду та розподілити ролі? Чи варто залучати до організації рекламної кампанії спеціалістів у даній сфері послуг? Залучення спеціалістів з маркетингу передбачає фінансові витрати, відповідно зросте собівартість продукту. Як знизити собівартість і при цьому скористатися послугами спеціалістів?) Чи можливо краще пройти курси з маркетингу? Що порадите?
To lesson
Конкуренція надзвичайно велика, які методи та підходи використовувати щоб продукт купували саме у вас?) З чого розпочинали ви у просуванні власної продукції на український ринок? Ваш досвід. Що далося найлегше, а що найважче? Які мінімальні завдання перед собою потрібно ставити? Як правильно розрахувати бюджет, на що потрібно витрачати фінанси першочергово, що другорядне? Цільова аудиторія. Як визначити на яку вікову групу, статус, вести розрахунок?
To lesson
Потреби споживачів. Важливість емоцій. Що у банці? Який фізичний вираз може мати емоція у продукті?
To lesson
Що таке "Бренд" у вашому розумінні? Як створити конкурентоспроможний бренд? Яку інформацію повинен нести в собі бренд? До кого звернутися за допомогою у разі виникнення ідеї створення бренду? Можливо порадите спеціалістів в даній сфері послуг.
To lesson
Розвиток культури меду в Україні. Інтернет-можливості. Простежуваність. Обличчя бренду. Комунікація. Основні висновки
To lesson
Відповіді маркетолога на питання пасічника-практика
To lesson
Module 4
Мед як товар, або як продати дорожче
В четвертому модулі ми розглянемо поняття меду, як товару та створення доданої вартості за яку покупець буде готовий платити дорожче. Поговоримо та визначемо фактори, які додають ціну товару, як от інформація про похоження товару, сертифікати, упаковка.
Спеціаліст з експорту Асканія Пак,
Date start: 18.01 о 17:00
Що не так з медом як з товаром? Яка категорія покупців платить найвищу ціну? За що платить покупець? Потреби експортера або оптового покупця. Що може збільшити прибуток пасічника?
To lesson
Module 5
Куди продати мед? Україна та світ
У п’ятому модулі говоримо про світовий та внутрішній ринок меду.
Національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН,
Date start: 18.01 о 17:00
Огляд країн світу як споживачів меду. Які вподобання і вимоги до меду в різних країнах?
To lesson
Український мед у світі. Наші сильні та слабкі сторони. Виклики до українського меду. Відповідь на інформаційні атаки
To lesson
Де купують мед українці? Портрет українського бджоляра. Гуртовий ринок меду: хто є хто? Брендована продукція на українських поличках
To lesson
Який шлях проходить український мед від пасіки до полички європейського супермаркету. Ланцюжки постачання на європейський та український ринки
To lesson
Брильов Олександр
Бджільництво, Земельні питання, Юридичні питання
Брильов Олександр
Слободянюк Ольга
Бджільництво, Фінанси
Слободянюк Ольга
Фінансовий аналітик. Консультант у сфері аналізу ефективності діяльності підприємств, створення бізнес планів, аналізу інвестиційної привабливості бізнесу, моделювання діяльності ферм. Освіта 2010 - Фінанси підприємства. Магістр. КНЕУ ім. В. Гетьмана (Київ). 2006 - Математика. Спеціаліст. КНУ ім. Т.Шевченка (Київ). КУРСИ 2019 - 1С Бухгалтерія. Курсор 2016 - Школа підприємництва.Особиста ініціатива 2014 - МСФО (екзамен). CAP Довід роботи 2016-по теперішній час: Тренер по бізнес-плануванню, фінансовий аналітик. Проведення тренінгів для власників бізнесів по розробці фінансових моделей органічних ферм, оцінці інвестиційної привабливості проектів, підвищення фін. грамотності. Досягнення: тренінги користуються попитом і проводяться в різних містах України, згідно фідбеку клієнтів: бізнесмени більш истемно побачили свій бізнес, отримали інформацію для прийняттярішень, застосовують фінансову модель, яку отримали на тренінгу. 2017- 2019 Засновник і керівник бізнесу. Фруторія, магазин здорового харчування. розробка концепту створення і втілення стратегії побудова бізнес-процесів створення і управління командою 5-8 чоловік робота з покупцями впровадження програмного забезпечення управління і участь в операційній діяльності аналіз продажів (ABC-аналіз, факторний аналіз) цінова політика розрахунок собівартості оптимізація витрат CVP-аналіз Досягнення: створила бізнес починаючи з бізнес-ідеї до прибуткового продуктового магазину, вивела в точку беззбитковості на 5й місяць, окупність - 1,8 місяців, продала бізнес. 2015-2016 Фінансовий аналітик відділу міжнародної звітності. Piraeus Bank ICB. 2011-2015 Фінансовий аналітик відділу управлінськоі звітності. UniCredit Bank. 2010-2011 Спеціаліст відділу бюджетування та планування. OTP BANK.
Кушнір Дмитро
Бджільництво
Кушнір Дмитро
Іванченко Віктор
Бджільництво
Іванченко Віктор
Ключові навички та компетенції: Запуск нових проектів. Фінансовий та бізнес аналіз. Стратегічне планування. Оптимізація бізнес-процесів. Управляння командою. Також маю розуміння основ виробничих процесів, системи закупівель, основних принципів НАССР. Маю досвід роботи в рамках галузевих об’єднань; досвід взаємодії з державними органами управління; досвід організації та модерування галузевих зустрічей; досвід публічних виступів, а також спілкування із пресою
Бурка Анна
Бджільництво, Аналітика ринку
Бурка Анна
Закінчила Дніпропетровський націоналний університет. Спеціальність - «Економічесткая статистика» (м Дніпро). Кар'єра 2006-2016 рр. - аналітик ІА «АПК-Інформ». 2016-2017 рр. - аналітик «Українська рада з експорту продуктів харчування». З 2017 року - національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO).
UHBDP
Web-site: E-mail: Phone: Address:
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 922
Rating: 4.5
So-so
Excellent

Comments
User avatar
UHBDP Admin
Сергей-> Посилання на Цифрову модель пасіки знаходиться в описі до цього уроку.
07.10.2021 14:31:43
Сергей
Подскажите пожалуйста где скачать цифровую модель пасеки?
07.10.2021 08:01:53

Tags

Training materials

View all

Business tools

Business calculator for beekeeper }}
Business calculator for beekeeper

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base