info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses

Органічні технології вирощування плодових культур. Пермакультура

Органічні технології вирощування плодових культур. Пермакультура
5 Lessons
9 participants have already been registered
Release date: 26 February 2021
Час виходу: 00:00
Partners:

Втомилися від постійної боротьби зі шкідниками та бур’янами? Набридло витрачати гроші на сумнівну хімію, яка не працює? Шукаєте екологічні методи вирішення цих проблем на своїй ділянці? Тоді курс «Пермакультура» – це те, що ви шукали!

Пермакультура або стійке сільське господарство – це система гармонійного вирощування корисних рослин, яка самостійно себе регулює та потребує мінімального втручання з боку людини.

За допомогою пермакультури можливо вдало поєднати плодові або лікарські рослини, городні культури, домашніх птахів та тварин. Масштаби пермакультурного господарства залежать лише від площ, які ви маєте у своєму розпорядження, це може бути:

  • декілька сотень гектарів (лісосади та ранчо австралійських фермерів);
  • кілька десятків гетарів («Краметерхоф» Зеппа Хольцера);
  • та навіть кілька соток або власний будинок (вертикальна ферма, город на даху, вегетаріум).

На курсі ви дізнаєтесь, як облаштувати таку екосистему, щоб вона була спроможна до самостійного існування та приносила вам безпечну продукцію та дохід.

0
5 Lessons
9 participants have already been registered
Release date: 26 February 2021
Час виходу: 00:00
Register
Пермакультура – це фундаментальна ланка прибуткового природного землеробства. Але з чого ж почати? На першому вебінарі ви дізнаєтесь: що таке пермакультура та в чому її особливість; що таке пермакультурний проект та з чого варто розпочати; як правильно зробити картографію власної ділянки; які розробити пермакультурний дизайн своєї ділянки та які моделі можливо використовувати; що таке моделювання рельєфу, мікроклімату та ґрунтів.
To lesson
Як підібрати рослини, аби вони співіснували у симбіозі – це, мабуть, чи ненайважливіше питання, яке ставить собі будь-який початківець у пермакультурі. Про це ви дізнаєтесь на другому вебінраі, а саме: сумісність та несумісність рослин, алелопатія та хімічне спілкування; партнерські групи рослин; приклади плодових та горіхових гільдій. Медоносні гільдії. овочеві гільдії; місце декоративних та лікарських рослин у пермакультурній садибі; пермакультурна лісосмуга, живопліт; мікориза як складова пермакультурної екосистеми (місце грибів у природних екосистемах, види корисних мікоризних грибів). Прийоми мікоризації рослин та умови успіху мікоризації.
To lesson
Для більшості фермерів утримування свійських тварини є звичною справою, яка не передбачає особливої уваги до їх комфортного існування. Проте пермакультурні фермери розширюють поле своєї відповідальності перед тими, кого вони приручили. На третьому уроці ви дізнаєтесь: що зробити, щоб ваші тварини почувалися щасливими; (декілька правил для облаштування безпечного та здорового життя тварин); що можуть дати тварини окрім молока, м’яса, яєць та вовни; (як тварини «працюють» для контролю шкідників, відновлення родючості ґрунту, підготування ґрунту для посіву рослин); способи принадження корисних диких тварин та птахів. вирішення спірних питань з домашніми улюбленцями та птахами щодо збереження природного біоценозу та врожаю.
To lesson
Більшість з тих, хто займається сільським господарством на півдні, вже відчули посилення посухи влітку через підвищення температури та скорочення опадів. Успішне застосування пермакультури передбачає наступні кроки, які ми розглянему на четвертій зустрічі: збір та використання дощової води; призначення штучних водойм. Місце штучної водойми на земельній ділянці; як зробити штучну водойму стабільною та природною; (правила облаштування водойми, яка не потребує регулярного очищення та виконує екологічні функції); характеристика берегових, мілководних та глибинних зон водойми; аквакультура на присадибній ділянці: підбір рослин для різних зон водойми, риборозведення.
To lesson
Будь-яка технологія, аби її можна було безпечно впроваджувати, має бути підкріплена успішною практикою, і пермакультура не є виключенням. На останньому уроці курсу ми розглянемо саме такі практики з України та світу: практичні прийоми «прадіда» пермакультури Масанобу Фукуока; пермакультурні ферми в Австралії; глобальні проекти Зеппа Хольцера; розсадник Олександра Кузнєцова; пермакультурні школи у світі та в Україні.
To lesson
Кравцов Дмитро
Екологія, Еко-технології
Кравцов Дмитро
Спеціаліст UHBDP з питань раціонального використання природних ресурсів
Герасько Тетяна
Органічне землеробство, Екологія, Агрономія
Герасько Тетяна
ТДАТУ
Доцент кафедри плодоовочівництва виноградарства та біохімії
Partners
Agro Tavriia
Web-site: E-mail: Phone: Address:
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 0
Rating: 0
So-so
Excellent

Comments
User avatar

Tags

Пермакультура

Training materials AgroWiki

View all

Business tools

Business wheel }}
Business wheel

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base