info@uhbdp.org
0 800 500 184 Calls are free

Calls are free from all numbers of fixed and mobile communication operators of Ukraine

Mon-Fri, 08:00-17:00

Call
Courses
Малиновий бізнес. Покрокова інструкція
Малиновий бізнес. Покрокова інструкція
11 Lessons
8 participants have already been registered
Partners:
Чи можна перетворити вирощування малини на прибутковий бізнес? Яких інструкцій та рекомендацій дотримуватися, щоб отримувати максимальний дохід? Які секрети та нюанси цього бізнесу? З чим може зіткнутися як початківець, так і досвідчений фермер, де його чекають розчарування, в чому полягають ризики? Якщо не маєте відповіді на ці запитання, то вам просто необхідно зареєструватися на курс "Малиновий бізнес. Покрокова інструкція" і отримати вичерпні відповіді.
0
11 Lessons
8 participants have already been registered
Register
Особливості ведення малинового бізнесу в різних регіонах України; вибір ефективної фінансової моделі ведення малинового бізнесу в залежності від регіону вирощування; створення бізнес-плану з вирощування малини; основні аспекти організації ферми по вирощуванню малини.
To lesson
1. Фізіологічні особливості малини: відношення до світла, грунтів та води; основні фізіологічні процеси, які протікають в малині та способи управління ними; знайомство з гормональним фоном рослини. 2. Біологічні особливості малини: будова куща, квітки, кореневої системи.
To lesson
Коротка характеристика популярних і нових сортів літньої та ремонтантної малини та їх комерційне значення; Види посадкового матеріалу та їх правильне використання в технологічному процесі.
To lesson
Основні хвороби малини , моніторинг та методи боротьби з ними; основні шкідники малини. Моніторинг та методи боротьби з ними.
To lesson
Поняття про живлення рослин; система живлення малини; вплив елементів живлення на якість та кількість врожаю малини та ягід в цілому.
To lesson
Вибір ділянки; способи посадки; організація території під вирощування малини.
To lesson
Догляд за насадженнями протягом вегетаційного періоду; складання Технологічної карти.
To lesson
Вибір сорту для вирощування малини в контейнерах; вибір субстрату; режим зрошення при вирощуванні малини в контейнерах; особливості живлення малини при вирощуванні в контейнерах; організація технологічного процесу вирощування малини в контейнерах.
To lesson
Вимоги до води; правильний підбір фільтраційного обладнання; як вибрати крапельну стрічку; організація внесення добрив; автоматизація системи поливу; обслуговування системи поливу.
To lesson
Нюанси збору врожаю; охолодження; РГС; зберігання; передпродажна підготовка.
To lesson
Луцько Ганна
Бізнес розвиток, Технології виробництва, Агрономія
Луцько Ганна
Булгаков Павло
Технології виробництва, Зберігання
Булгаков Павло
головний спеціаліст по зберіганню ТОВ «Терра Юкрейн»
Take the course and be the first to review
Register
Did you like material?
Already rated by: 0
Rating: 0
So-so
Excellent

Comments
User avatar

Tags

Training materials

View all

Business tools

Business calculator for beekeeper }}
Business calculator for beekeeper

What is the cost of honey and other bee products? What is the profitability of honey business? When to plan to buy a new honey extractor? How much money do you need to accumulate to develop production? All these and many other questions will be answered by a calculator, the beekeeper only needs enter in the program all the data on costs and revenues.

Read more

Catalog of ecotechnologies

Increasing soil fertility
Plants protecting tools
Waste disposal
Green energy
Introduction of eco-technologies
Rational use of resources
Read more

Catalog of small mechanization

Planting
Care
Gathering
Completion
Recycling
Read more

Knowledge base