Фермери – фермерам!

Народний проект «Мій борщ»  - це навчальний проект для тих, хто вирощує чи планує вирощувати овочі борщового набору та прагне досягти гарної врожайності та, звичайно, прибутків. Спікери курсу не агрономи і не викладачі вишів, а фермери півдня України. 50 виробників овочів борщового набору, учасників UHBDP, поділяться агрономічними секретами щодо вирощування 5 основних культур: буряк, картопля, цибуля, морква, капуста. П'ять серій плюс відеорецепт ідеального борщу від шеф-кухара.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва хоче популяризувати нашу національну страву, допомогти виробникам отримувати овочі гарної якості та з великою врожайністю.

Соковита, смачна, яскраво оранжевого кольору, правильної форми, здорова, без пошкоджень – саме таку моркву ми хочемо виростити для смачного борщу.

Морква підрозділяється на різні типи і види. Шантане, Курода Шантане, Нантський тип, Флаке, Барлекум. Це класифікація, яка використовується в Європі. В Україні переважно вирощують моркву Шантане, і Курода Шантане.

Ці сорти моркви відрізняються довжиною. Якщо Шантане виростає до 12 см в довжину, то Курода Шантане до 17-18 см. 
Невеличкий український фермер,  який вирощує Шантане і Курода Шантане, може орієнтуватися на врожайність від 60 до 80 т з гектару.

Велике насіння - більше енергії для зростання

Якщо ви хочете отримати гарний врожай моркви, то у якості посадкового матеріалу обирайте насіння гібридів. Вони дорожче насіння сортової моркви, але воно того варто. Одночасність дозрівання, рівність продукції з високим виходом товарної продукції – все це забезпечують гібриди. Важливий момент! Гібриди вирощують лише на крапельному зрошенні! 

Якого калібру насіння обрати?

При ранніх термінах посіву (в лютому) звичайно краще використовувати насіння більшого калібру 2-2.2. Велике насіння має більше енергії, більше сил,  які знадобляться для зростання. Чим більше насіння, тим більше імовірність отримати сходи. При літніх посівах велике насіння бажано не сіяти. Йому потрібно більше вологи для набухання, щоб дати паросток. В літній період, якщо ми з поливом трохи затрималися, то велике насіння може звариться, і ми не отримаємо сходи. Дрібне насіння калібром 1.6-1.8. потребує менше вологи – в цьому його перевага влітку.

Важкі грунти – коротка морква

Моркву вирощують на різних типах грунтів. Але чим важче грунт, тим важче виростити довгу морквину. 
Наприклад, моркву нантського сорту, яка зазвичай має велику довжину, на важкому грунті  краще не вирощувати. Або треба мати спеціальну техніку для формування гряд під посадку моркви. 
На легких піщаних ґрунтах вирощують всі сортотипи та гібриди моркви, і гряди для цього  не потрібні. Для вирощування ранньої моркви краще робити гряди - легше прогрівається земля, виробник швидше отримує сходи і швидше виходить з продукцією на ринок. Ширина поверхні гряди -10-20 см, на ній роблять по 2 рядки. Стандартний інтервал між грядами - 75 см.

Кращі попередники моркви: томати, картопля, бобові, крім квасолі, цибуля, салат.

Рівномірні сходи – гарний врожай

Посіяли моркву, а вона зійшла місцями? Значить, не підготували грунт належним чином. У будь-якій культурі, яку сіють прямим посівом, головне завдання агронома і 90% успіху -  отримання рівномірних сходів. Морква висівається сівалкою в глибину 1.5-2 см. Цей овоч відноситься до дрібнонасінних рослин, і якщо насіння закопати глибше 3 см, то є ризики, що морква зовсім не зійде. Для того щоб витримати таку глибину посіву, необхідно добре підготувати грунт. Якщо грунт буде хвилястий, з грудками, сівалка буде стрибати та заглиблюватися на різну глибину. В результаті ми отримаємо нерівномірні сходи, і  поганий врожаю, так як не буде потрібної густоти.

Звідки беруться морквяні рогатки?

Морквина-рогатка. Під час зростання вона зустріла на своєму шляху перешкоди у вигляді ущільненого ґрунту або каміння, і через це роздвоїлася, а ще могла скривитися. Щоб уникнути деформації моркви, необхідно добре розпушити грунт перед посадкою. У твердому грунті часто дозрівають криві та деформовані коренеплоди, отже  серйозно поставтеся до підготовки грунту, не пошкодуйте часу на його оранку.

Якість моркви, її однорідність великою мірою залежить від якості посіву та густоти стояння рослин на гектар. Відстань між рослинами - це ширина нашої моркви, яка буде формуватися далі в грунті.

Для якісного посіву потрібно використовувати сівалки точного висіву. Якщо це Шантане або Курода Шантане, розкладаємо насіння на відстані 4-4.5 см один від одного. Якщо це Нантський сортотип, то на відстані 3-4 см. Це дуже важливо. Якщо ми посіємо густіше, наприклад, Шантане через 2-3 см, морквини більшого розміром будуть «забивати» інші, не даючи їм рости. В результаті ми отримаємо моркву в різнобій. 

Важливо дотримуватися і правильної норми посіву. Наприклад, моркву сорту Шантане висіваємо 800-850 насіння на гектар. Для Нантського типу потрібно набагато більше насіння: від 1 млн 200 до 1,5 мільйона насіння на гектар.

Моркву пізніх сортів з періодом вегетації 120 днів висівають до 25 травня, з терміном вегетації 100 днів - до 25 червня. Сіяти пізніше – помилка, бо морква не набере цукрів. 

Чому ми втрачаємо врожай моркви? Ще один важливий аспект.

Морква – дрібнонасіннєва культура, тому особливо схильна до впливу бур'янів. Якщо з ними не боротися, можна втратити і в кількості, і в якості врожаю. 
Для боротьби з бур'янами, звичайно, необхідно вдаватися до хімічних методів. Важливо використовувати гербіциди призначені саме для моркви, вони завдадуть мінімальну шкоду рослині, а в подальшому людини. Важливо дотримуватися, правильного використання гербіцидів, не порушувати  норми і терміни їх внесення. Коли краще обробляти поле? Відразу після посіву або протягом 3-4 дня після посіву. 

Як правильно удобрювати моркву?

На листках моркви з’явився білий наліт - це мучниста роса. Основна причина виникнення цей хвороби – загущеність верхівок рослин,  яка виникла через надлишок азоту в грунті, і все це на тлі спеки.

У фазі 2 справжніх листочків починаємо годувати азотними добривами – 20 кг діючої речовини на га. Так робимо три рази, раз на сім днів. З фази олівця даємо калійні добрива. Приблизно 4 рази, раз на сім днів, про 15 кг діючої речовини на гектар.

Морква дуже добре відгукується на калійні добрива по листу в кінцевій фазі розвитку, так як саме в цей період починається активний відтік поживних речовин з верхівок до коренеплодів.

Ганяємо морквяних мух

Над вашим морквяним полем літають мухи? Придивіться, це може бути морквяна муха. Вона небезпечна на початкових стадіях зростання моркви. Морквяна муха відкладає яйця на рослині, з них вилуплюються білі черв'ячки, які на стадії сходів можуть перегризати повністю наші паростки.
Профілактичні засоби проти шкідників обов'язкові. Інсектициди вносять через крапельний полив. І не тільки проти мухи, але і проти дротяників, які починають свою активність відразу, як тільки прогріється грунт.
У фазі наливу, коли вже є 6-8 листочків, це приблизно 60 день, ще раз обов'язково обробляємо моркву, тому що муха може відкласти яйця, а вже при зберіганні в сховищі вилупляться черв'ячки та погризуть моркву. 

В землі досить шкідників, які люблять гризти морквину. Це черв'яки дротяники, нематода, тля ґрунтова, трипс, який проходить одну зі стадій в землі. Всі вони можуть вражати коренеплід. Не з'їдять, не понадкушують, але поранять. Такі рани також можуть стати причиною роздвоєння моркви, будь-якої іншої деформації. Щоб захистити врожай від шкідників, в період вегетації вносимо через крапельну стрічку 5 разів інсектицид.

Перший раз - відразу після посіву, тим самим прибираємо шкідників, які можуть пошкодити насіння і сходи. Другий раз – у фазі трьох справжніх листочків. Третій раз - в фазі олівця. І потім ще два рази з періодичністю в 7-8 днів.

Листя пожовкли та утворились маленькі чорні цяточки – це альтернаріоз. Цю хворобу потрібно зупинити, щоб вона не перейшла на коренеплід. Одразу хворобу не видно , але при зберіганні вона може проявитися у вигляді чорних сухих плям на моркві. При перших ознаках хвороби працюємо фунгіцидами по  листу.
Хвороб у морквини насправді не так багато і це хвороби, які насамперед вражають листя. Отже, якщо морква захворіла, то можна скосити листя, вона пустить нові, і буде далі рости. Всі корисні речовини знаходяться в коренеплоди, тому він може автономно рости і давати нові паростки.

Водний режим. Багато води - будуть тріщини

Наша морква вже підросла. Поливаємо сьогодні із розрахунку 80 куб. м на гектар в день, якщо ми поливаємо через день, то 160 куб. м, через два дня –  240 куб. м. Так як в морква в начальний період розвитку тягнеться за водою, то на початку води даємо набагато менше – 20-30 кубів, і чим більше морква підростає, тим більше даємо води для зрошення. Буває, що проходять зливи і тоді створюється надлишок вологи, і морква від цього може тріскатися. Якщо надлишок вологи, то морква може вирости двійна або трійна, або не типової форми для даного сорту або гібриду.

Дана морква росте на гряді, гряда по верху 1,20 м 4 двійні стрічки, 880 тис.  рослин на гектарі при даній схемі посіву. Грунти в даному господарстві – важкий суглинок. Важкий суглинок, тому поливаємо через день або через два. Як би у нас були більш легкі грунти – піщані, ми б поливали кожен день, але меншими обсягами. 

Чи пора збирати моркву? Дивимося на носик

Як визначити, що морква дозріла і готова до збирання? Для сортів Нантського типу - найкращий маркер – носик моркви. Округлився – значить дозріла.
Якщо морквина з гострим носиком, вона ще не готова до збирання, її неможна збирати, бо при зберіганні вона стане млявою. 

Гострий кінчик в жовтні говорить про те, що морква була пізно посіяна, потрібно було раніше висаджувати.

Якщо ми плануємо закласти моркву на  зберігання, то збирати треба дбайливо, щоб не пошкодити коренеплоди. Не кидати, не сипати з висоти. При ударах морквина може тріскатися, і в подальшому з’явиться загнивання. І дивитися, що б в контейнер не потрапляла зрізана гичка, це перший осередок загнивання. Бадилля зрізається на висоті 1-2 см, але не більше 3-4 см. Великий залишок заплутає рослину: вона не піде у спокій, буде продовжувати далі рости. Не допускається попадання в контейнер поламаною, тріснутої моркви, моркви зі слідами укусів шкідників. 

Зазвичай в Україні збирають моркву вручну, а це збільшує її собівартість на 60 коп. – 1 грн за кілограм.

Моркву можна зберігати з грудками землі

Чи можна моркву закладати на зберігання із землею на ній? Можна. 
В контейнері допускається до 10% землі. Вона створює вологий мікроклімат і морквина добре лежить. Пам'ятаєте, наші дідусі та бабусі в підвалі морквину навіть пересипали піском. 

Обдирати землю небезпечно, можуть створюватися механічні пошкодження, відкриватися рани і виникне гниття. Головне, щоб у контейнерах з морквою не було бадилля, а земля - це добре. Оптимальна температура зберігання моркви – 1-2С, треба намагатися, щоб температура повітря у сховищі не перевищувала 12 С, інакше морква «прокинеться» та почне рости. 

Зазвичай моркву зберігають у контейнерах, але можна і в поліпропіленових мішках.  

У контейнері морква зберігається від 6 місяців, в мішках - не більш 4-5 місяців.

Висновки і поради агронома

При вирощуванні моркви саме головне отримати гарні сходи. Наші сходи можуть пошкоджувати шкідники, хвороби, але є ще один чинний фактор, який дуже впливає на наші сходи – це ґрунтова кірка. Інколи після дощу землю забиває так, що наша рослина не має змогу вилізти на поверхню. Щоб не було корки, треба восени вносити гіпс. Гіпс треба вносити тільки так: восени зробили глибоку оранку, потім десь у грудні місяці розкидали на поверхні поля з розрахунку десь приблизно 5 тон на гектар і все, хай лежить, працює.