info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Земельні відносини: Актуальні питання у сфері

Земельні відносини: Актуальні питання у сфері
4 Уроків
10 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 01 Травня 2021
Час виходу: 00:00
Партнери:
Експерти:

До уваги малих та середніх агро-виробників, фермерських господарств,фізичних осіб-власників сільгоспземель.

Про що ви дізнаєтеся: передача земельної ділянки у спадщину, процедури оформлення володіння землею, причини розірвання договорів оренди, типи призначення ділянок, важливі нюанси.

Актуальні питання - станьте більш свідомими в темі земельних відносин.

Судова практика - ознайомтеся з найактуальнішою судовою практикою.

Земельні відносини - ефективно вирішуйте спірні питання.

Правильні рішення - приймайте оптимальні рішення стосовно питань із землею.

0
4 Уроків
10 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 01 Травня 2021
Час виходу: 00:00
Зареєструватися
Спадкування — це тема з безліччю нюансів, в яких орієнтуються лише окремі фахівці. В ній багато колізій, стосовно яких ведуться перманентні суперечки, в тому числі і в судових інстанціях. На вебінарі поговоримо про: 1) спадкування паїв (передача за заповітом, оформлення спадщини); 2) фермерські землі та їх спадкування; 3) спадкування земель, переданих спадкодавцю у постійне користування; 4) спадкування земельної ділянки, стосовно якої спадкодавець розпочав процедуру приватизації, але не завершив її.
До уроку
Україна – аграрна держава і господарювати на землі бажаючих багато. Але який правовий титул обрати для володіння землі: власність, оренду чи може емфітевзис? Цього разу поговоримо про переваги та недоліки речових прав на нерухоме майно, а також порядок та умови оформлення документів, які підтверджують вказані права – форма, істотні умови договорів, реєстрацію прав…
До уроку
Мені дуже подобається надзвичайно глибокий за змістом вислів: «До землі потрібно ставитись не як до подарованої батьками, а як до позиченої у внуків». Дійсно, якщо користування землею не буде зводитись до «вичавлювання» якомога більшої вигоди тут і зараз, а міститиме турботу про відновлення та покращення її природних якостей, то своїм нащадкам людство передасть унікальний родючий ресурс замість спустошених та виснажених територій. Напевне, саме тому при передачі земельної ділянки в оренду на її орендаря покладається ціла низка обов’язків щодо забезпечення збереження землі та використання її за цільовим призначенням. Невиконання таких обов’язків може мати наслідком розірвання договору оренди земельної ділянки. Як саме – поговоримо на цьому вебінарі.
До уроку
«Категорія земель», «вид угідь», «основне цільове призначення», «цільове призначення», «вид використання» — всі ці поняття вживаються, коли йдеться про одну із головних характеристик та водночас допустимий спосіб використання земельної ділянки. Щоб розібратися, що розуміється під наведеними термінами, яке їх значення, як відбувається зміна цільового призначення та виду угідь земельної ділянки, яку роль відіграє ця ознака при здійсненні операцій із землею, потрібно чимало часу. Але про основне – у цьому вебінарі.
До уроку
Висіцька Ірина
Земельні питання, Юридичні питання
Висіцька Ірина
Адвокат
Партнер Адвокатської фірми «Єфімов та партнери»
Партнери
Фонд ЛАСКА
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Бізнес-колесо }}
Бізнес-колесо

Завдяки бізнес-колесу за короткий проміжок часу ви маєте можливість оцінити потенційний дохід з 10 соток в залежності від урожайності обраної культури та можливої ціни реалізації. Всі показники у бізнес-колесі врожайності розраховані на 10 соток землі. Якщо у вас 20 соток, відповідно, множте отримані дані на 2.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань