info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю

Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю
10 Уроків
12 учасників вже зареєструвалися
Партнери:

Курс розрахований як для досвідченого спеціаліста, так і для початкового виноградаря. Протягом курсу ми поділимося з вами особливостями обрізування винограду в цьому сезоні, навчимо вас правильно формувати виноградні кущі, розглянемо операції з зеленими частинами рослин, розповімо про зрошення винограду та відповімо на ваші запитання. На вас чекають поради від провідних спеціалістів «Інститута виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».

Спікери: Штірбу Андрій, Герус Людмила, Булаєва Юлія, Мулюкіна Ніна, Кувшинов Андрій.

0
10 Уроків
12 учасників вже зареєструвалися
Зареєструватися
застосування методів регулювання вертикальної полярності винограду; оцінка перезимівлі та ембріональної плодоносності виноградних рослин; розрахунок оптимального навантаження кущів вічками; обрізування виноградного куща на плодоношення.
До уроку
оптимізація системи ведення виноградного куща залежно від умов культивування; підбирання типу форми кущів для виноградарства України; архітектоніка рослин в шпалерно-рядових насадженнях; потенційна врожайність залежно від параметрів системи ведення виноградного куща.
До уроку
вибір та оцінка придатності земельної ділянки під виноградник; підбір сорто-підщепних комбінацій винограду, їх сумісність та продуктивність щеплених рослин; якість та підготовка садивного матеріалу перед садінням винограду; способи, оптимальні строки та техніка садіння винограду.
До уроку
Пристрої для щеплення рослин набагато полегшують працю садівників. Спроби використання пристроїв у технології зимового щеплення інших плодових культур визначили необхідність їх вдосконалення в напрямку забезпечення різання значно більш твердих по відношенню до виноградної лози і великих по діаметру прищеп і підщеп інших плодових культур. Професійні секатори для щеплення рослин або прищепні секатори набагато полегшують працю садівників, обговоримо основні параметри щеплювальних пристроїв. Спікер розповість про власну розробку – конструкцію універсального щеплювального пристрою для винограду та плодових культур.
До уроку
Йтиметься про необхідність і перспективи вдосконалення сортименту винограду в Україні, а також про результати селекції винограду в ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».
До уроку
поговоримо про комплексні дослідження екологічних умов території з метою закладання виноградних насаджень; розглянемо основні показники топографічних умов, розглянемо основні показники ґрунтового покриву, важливі для винограду; проаналізуємо мікрокліматичні умови території, що мають визначальний вплив при виборі ділянки під проектування та закладання багаторічних насаджень; надамо рекомендації як і де знайти інформацію для попередньої оцінки та характеристики природних умов вашої території.
До уроку
обламування та нормування навантаження кущів зеленими пагонами; прищипування, пасинкування та підвязування пагонів; штучне запилення рослин та обробіток суцвіть гібереліном; чеканка пагонів
До уроку
водні властивості основних різновидів грунту; оптимізація зволоження грунту на виноградних насадженнях протягом вегетаційного періоду; способи та норми поливу винограду.
До уроку
технологічні аспекти застосування добрив на виноградниках залежно від забезпеченості ґрунту гумусом, азотом, рухомим фосфором та обмінним калієм; норми добрив для внесення на виноградниках плодоносного віку на 1 т планового врожаю з урахуванням забезпеченості ґрунту поживними елементами, величини та якості ягід. глибина, способи та оптимальні строки внесення добрив, а також кореневі та листкові підживлення виноградних кущів
До уроку
симптоми хвороби, біологія збудника, фактори, що впливають на прояв; шляхи поширення хвороби на виноградниках, шкідливість; заходи санітарного контролю в розсадництві та на виноградниках; діагностика збудника та перспективи боротьби (трансгеноз, аутоіндуктори, антагоністи).
До уроку
Штірбу Андрій
Виробництво та технології, Виноградарство
Штірбу Андрій
Освіта: Вища аграрна. Кандидат біологічних наук. Закінчив Державний аграрний університет Молдови. Кар'єра: З 2013 р. — завідувач відділу виноградарства ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН. Автор і співавтор більше 90 наукових праць і патенту на корисну модель.
Герус Людмила
Виробництво та технології, Виноградарство
Герус Людмила

2011 р. — отримання звання кандидата с.-г. наук.

Спеціалізація - селекція, генетика та ампелографія.

Булаєва Юлія
Виробництво та технології, Виноградарство
Булаєва Юлія

2015 р. — отримання звання кандидата с.-г. наук.

Спеціалізація - виноградарство, агрономія.

Мулюкіна Ніна
Виробництво та технології, Виноградарство
Мулюкіна Ніна

Фахівець у галузі виноградарства. Д-р с.-г. н. (2009).

Засл. діяч н. і т. України (2016).

Держ. премія України у галузі н. і т. (2015). 

Наукові дослідження: вірусні, бактеріологічні та фітоплазмові хвороби винограду, молекулярно-генетичні та біохімічні дослідження винограду.

Партнери
ОРАКС
Веб-сайт: E-mail: Телефон: Адреса:
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Платформа "Фермерська скринька" }}
Платформа "Фермерська скринька"

Платформа-агрегатор, що поєднує споживачів з виробниками якісних продуктів харчування.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань