info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю

Виноград: Кращі Таїровські практики для гарного врожаю
10 Уроків
15 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 23 Березня 2021
Час виходу: 00:00
Партнери:

Курс розрахований як для досвідченого спеціаліста, так і для початкового виноградаря. Протягом курсу ми поділимося з вами особливостями обрізування винограду в цьому сезоні, навчимо вас правильно формувати виноградні кущі, розглянемо операції з зеленими частинами рослин, розповімо про зрошення винограду та відповімо на ваші запитання. На вас чекають поради від провідних спеціалістів «Інститута виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова».

0
10 Уроків
15 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 23 Березня 2021
Час виходу: 00:00
Зареєструватися
застосування методів регулювання вертикальної полярності винограду; оцінка перезимівлі та ембріональної плодоносності виноградних рослин; розрахунок оптимального навантаження кущів вічками; обрізування виноградного куща на плодоношення.
До уроку
оптимізація системи ведення виноградного куща залежно від умов культивування; підбирання типу форми кущів для виноградарства України; архітектоніка рослин в шпалерно-рядових насадженнях; потенційна врожайність залежно від параметрів системи ведення виноградного куща.
До уроку
вибір та оцінка придатності земельної ділянки під виноградник; підбір сорто-підщепних комбінацій винограду, їх сумісність та продуктивність щеплених рослин; якість та підготовка садивного матеріалу перед садінням винограду; способи, оптимальні строки та техніка садіння винограду.
До уроку
Пристрої для щеплення рослин набагато полегшують працю садівників. Спроби використання пристроїв у технології зимового щеплення інших плодових культур визначили необхідність їх вдосконалення в напрямку забезпечення різання значно більш твердих по відношенню до виноградної лози і великих по діаметру прищеп і підщеп інших плодових культур. Професійні секатори для щеплення рослин або прищепні секатори набагато полегшують працю садівників, обговоримо основні параметри щеплювальних пристроїв. Спікер розповість про власну розробку – конструкцію універсального щеплювального пристрою для винограду та плодових культур.
До уроку
Йтиметься про необхідність і перспективи вдосконалення сортименту винограду в Україні, а також про результати селекції винограду в ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».
До уроку
поговоримо про комплексні дослідження екологічних умов території з метою закладання виноградних насаджень; розглянемо основні показники топографічних умов, розглянемо основні показники ґрунтового покриву, важливі для винограду; проаналізуємо мікрокліматичні умови території, що мають визначальний вплив при виборі ділянки під проектування та закладання багаторічних насаджень; надамо рекомендації як і де знайти інформацію для попередньої оцінки та характеристики природних умов вашої території.
До уроку
обламування та нормування навантаження кущів зеленими пагонами; прищипування, пасинкування та підвязування пагонів; штучне запилення рослин та обробіток суцвіть гібереліном; чеканка пагонів
До уроку
водні властивості основних різновидів грунту; оптимізація зволоження грунту на виноградних насадженнях протягом вегетаційного періоду; способи та норми поливу винограду.
До уроку
технологічні аспекти застосування добрив на виноградниках залежно від забезпеченості ґрунту гумусом, азотом, рухомим фосфором та обмінним калієм; норми добрив для внесення на виноградниках плодоносного віку на 1 т планового врожаю з урахуванням забезпеченості ґрунту поживними елементами, величини та якості ягід. глибина, способи та оптимальні строки внесення добрив, а також кореневі та листкові підживлення виноградних кущів
До уроку
симптоми хвороби, біологія збудника, фактори, що впливають на прояв; шляхи поширення хвороби на виноградниках, шкідливість; заходи санітарного контролю в розсадництві та на виноградниках; діагностика збудника та перспективи боротьби (трансгеноз, аутоіндуктори, антагоністи).
До уроку
Штірбу Андрій
Виробництво та технології, Виноградарство
Штірбу Андрій
Зав. відділу виноградарства
ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»
Герус Людмила
Виробництво та технології, Виноградарство
Герус Людмила
Зав. лабораторії генетичних ресурсів винограду ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»
Булаєва Юлія
Виробництво та технології, Виноградарство
Булаєва Юлія
Вчений секретарь ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»
Мулюкіна Ніна
Виробництво та технології, Виноградарство
Мулюкіна Ніна
Заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»
Партнери
ОРАКС
Веб-сайт: E-mail: Телефон: Адреса:
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Бізнес-колесо }}
Бізнес-колесо

Завдяки бізнес-колесу за короткий проміжок часу ви маєте можливість оцінити потенційний дохід з 10 соток в залежності від урожайності обраної культури та можливої ціни реалізації. Всі показники у бізнес-колесі врожайності розраховані на 10 соток землі. Якщо у вас 20 соток, відповідно, множте отримані дані на 2.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань