info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Трав’яний бізнес 2021: лікарські рослини

Трав’яний бізнес 2021: лікарські рослини
4 Уроків
64 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 18 Січня 2021
Час виходу: 00:00
Партнери:

Алгоритм ведення бізнесу на найприбутковіших лікарських рослинах: ехінацея, шавлія лікарська та шавлія мускатна, м'ята, меліса, котовник та інші рослини-ефіроноси — все від підготовки ґрунту та відбору техніки до просування та продажів!

Вирощування та передпродажна підготовка.

Отримайте знання з питань, пов'язаних з інтродукцією, селекцією, агротехнологією вирощування, насінництвом, переробкою та зберіганням лікарських рослин.

Ринки збуту лікарських рослин.

Ефіроолійні тонкощі.

Створення якісної сировини або трав'яного продукту.

Методики отримання якісної сировини у відповідності зі стандартами якості, контроль якості ефіроолійних та лікарських трав.

Дізнайтеся про біологічно активні речовини лікарських рослин, технологію отримання ефірних олій і відповідні стандарти на сировину.

Ринки збуту та можливість знайти бізнес-партнерів

Майданчик для зустрічі з однодумцями.

Для керівників аграрних підприємств і фермерських господарств, аграріїв, студентів, науковців, широкого кола зацікавлених осіб.

Захід допоможе вибудувати партнерські відносини між представниками науки, агробізнесу, органами влади та місцевого самоврядування, а також іншими зацікавленими сторонами на регіональному та державному рівнях.

0
4 Уроків
64 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 18 Січня 2021
Час виходу: 00:00
Зареєструватися
Тема розкриває поняття «лікарські рослини» та перспективні технології вирощування лікарських рослин. Поговоримо про те, які лікарські рослини є в Україні та в світі, яка від них користь, як їх застосовують для лікування захворювань. Також детально розглянемо властивості та рентабельність вирощування ехінацеї.
До уроку
Все про шавлію, яка має купу унікальних властивостей. Основна концепція: вирощування шавлії – біологічне, органічне землеробство. Чому вирощування шавлії сприяє лікуванню ґрунту та захищає сади? Крім того, шавлія – чудовий і дуже корисний медонос.
До уроку
Ефіроноси набирають популярності в останній час тому, що ефірні олії – ефективний засіб лікування. В темі слухачі познайомляться з перспективними регіонами для вирощування і переліком рослин, які відносяться до ефіроносів, про особливості технології вирощування. Також поговоримо про економіку та рентабельність, будуть представлені розрахунки бізнесу, які продемонструють рентабельність.
До уроку
Люди прагнуть до здорового образу життя, в тому числі й до здорового харчування. Трав’яні чаї виходять на лідерські позиції. Вирощування лікарських рослин, які є сировиною для чаїв, стає вигідним. Виробники дізнаються про вимоги до сировини, які потребують такі галузі, як фармацевтика, косметологія, а також познайомляться з каналами збуту
До уроку
Федорчук Михайло
Органічне землеробство, Виробництво та технології, Агрономія, Нішеві культури, Трав'яний бізнес, Еко-технології
Федорчук Михайло
Професор кафедри рослинництва та садово-паркового господарства МНАУ
Коваленко Олег
Виробництво та технології, Трав'яний бізнес
Коваленко Олег
Зав. кафедри рослинництва МНАУ
Партнери
Фонд ЛАСКА
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача
Герич Таїсія
Дякую, дуже цікаво та інформативно! 
13.01.2022 12:32:11

Теги

Трав'яний бізнес

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Бізнес калькулятор }}
Бізнес калькулятор

«Відсканувати» бізнес за кілька годин, побачити його слабкі й сильні сторони, проаналізувати можливості й ризики - все це може зробити фермер з будь-яким рівнем підготовки, скориставшись новою розробкою Проекту. Калькулятор розроблений після п'ятирічного щільного співробітництва з дрібними та середніми виробниками, виявлення й аналізу основних проблем фермерів, які частіше помітні тільки фахівцям з розвитку бізнесу.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань