info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Персик: покроковий план створення рентабельного бізнесу

Персик: покроковий план створення рентабельного бізнесу
7 Уроків
13 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 10 Березня 2021
Час виходу: 00:00
Партнери:
Якщо королевою садів називають яблуню, то персик — їх повноправний король. Він високопродуктивний, скороплідний і дає незрівнянні плоди — солодкі і запашні. Врожай в сприятливих умовах можна отримати вже на третій рік життя дерева. Але вирощування персиків має свої особливості та технологію. Цими особливостями поділяться з вами досвідченні фахівці в серії вебінарів про вирощування персиків. Наш курс розрахований як на вправних садоводів, так і на початківців. Ми розповімо вам, як закласти прибутковий сад, і звернемо увагу на основні технологічні моменти, які зроблять ваш бізнес рентабельним.
0
7 Уроків
13 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 10 Березня 2021
Час виходу: 00:00
Зареєструватися
Персиковий сад – це довгострокова інвестиція, і помилок не має бути вже на етапі закладання саду. З чого розпочати роботу, що саме головне при закладці персикового саду, на що потрібно звернути увагу в першу чергу, на чому не варто заощаджувати?
До уроку
Запорука успішного вирощування персиків – правильний вибір сорту. Персик – культура вибаглива. Приступаючи до вибору сорту для своєї ділянки, необхідно заздалегідь вирішити, який сорт найбільш належний для вашої ділянки.
До уроку
В житті дуже важливо знайти баланс, не менш важливо – навчитися його тримати. Нехтування одним з основних законів агрохімії – законом повернення елементів, винесених врожаєм – призвело до порушення балансу елементів живлення в землеробстві, виснаження ґрунтів, зниження їх родючості і, в результаті, врожайності с/х культур. Багатьом відома Бочка Лібіха або закон обмежуючого чинника. Вчений визначив, що врожайність більшості рослин в значній мірі залежить від наявності або браку в ґрунті окремих мінеральних поживних компонентів. Тож, поговоримо про те, яким повинно бути живлення в персиковому саду.
До уроку
Досвідчені садівники знають, наскільки важливо своєчасно обробляти плодові дерева. Адже своєчасне обприскування персика допоможе якісно боротися зі шкідниками та хворобами, які часто заважають нормальному росту і розвитку культури, а також сильно знижують її врожайність. В минулому році дуже несподіваними та шкодочинними для багатьох садівників виявилися весняні заморозки, які у багатьох садах знищили майже весь врожай. Спікер поділиться секретами збереження плодів від хвороб, шкідників та весняних морозів, а також розповість як отримати конкурентний колір та розмір персиків.
До уроку
В наш час всі садівники, а також сільськогосподарські виробництва прагнуть до отримання екологічно чистого врожаю. На жаль, багаторічна практика застосування тільки хімічних засобів захисту створює враження, що це неможливо. Як знизити пестицидне навантаження та виростити екологічну продукцію в персиковому саду?
До уроку
Сіленко Володимир
Виробництво та технології, Агрономія
Сіленко Володимир
Консультант з питань садівництва
ПП «БТУ-Центр»
Булгаков Павло
Виробництво та технології, Зберігання
Булгаков Павло
Спеціаліст по зберіганню
ФОП «Булгаков»
Сверіда Віктор
Виробництво та технології, Розвиток бізнесу
Сверіда Віктор
Менеджер з розвитку продуктів «Ерідон»
Далаков Петро
Виробництво та технології
Далаков Петро
Фермер з 40-річним досвід роботи в садівництві
Партнери
ОРАКС
Веб-сайт: E-mail: Телефон: Адреса:
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Бізнес калькулятор }}
Бізнес калькулятор

«Відсканувати» бізнес за кілька годин, побачити його слабкі й сильні сторони, проаналізувати можливості й ризики - все це може зробити фермер з будь-яким рівнем підготовки, скориставшись новою розробкою Проекту. Калькулятор розроблений після п'ятирічного щільного співробітництва з дрібними та середніми виробниками, виявлення й аналізу основних проблем фермерів, які частіше помітні тільки фахівцям з розвитку бізнесу.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань